سوال شما: نامزدم سر دوراهی مونده، از یک طرف دوستم داره و از یک طرف نمیدونه که باهم بمونیم یا نه

 سوال شما: نامزدم رو ناراحت کردم، حالا اون دو دل شده و نمی دونه که با هم بمونیم یا نه ؟

 

 سوال شما: نامزدم سر دوراهی مونده، از یک طرف دوستم داره و از یک طرف نمیدونه که باهم بمونیم یا نه ؟

شما خواننده ی عزیز 

می توانید برای پرسیدن و  پاسخ دادن به  هر مسئله ای که مربوط به رابطه ی عاطفی  یا جنسی باشه ، به محفل جوانان ایرانی در سایت دوترکه رجوع کنید.

 بخوانید و خوانده شوید…..

ماندانا خانم پرسیده که :


۴ ماه پیش با یک پسری آشنا شدم و  به من پیشنهاد دوستی داد.  وقتی دیدم پسر خوبیه باهاش نامزد شدم و الان دو ماهه که باهاش نامزدم شدم.

 رابطه مون با هم خیلی خوب بود  و من هم دوستش داشتم و اون هم منو خیلی دوست داشت و هر دومون در کنار هم خوشحال بودیم.

بعد از این مدت اون با من بهم زد و قهر کرد ولی  هیچ کدوم نتونستیم این وضعیت رو تحمل کنیم و هر دومون خیلی ناراحت بودیم.برای همین دوباره آشتی کردیم.

حالا اون میگه که باید پیش خودش دو دوتا چهار تا بکنه که ببینه ما بدرد هم میخوریم یا نه ولی هردومون دوست داریم که با هم باشیم. الان تازه فهمیدم که اون بخاطر یک کاری که من قبلا انجام دادم ناراحت شده.

الان من نمی دونم که چیکار کنم. چند هفته صبر کنم تا تصمیمش رو بگیره یا نه ، کلا ولش کنم بره اخه از اون به بعد اون کلا  احساسش نسبت به من عوض شده و یک روز خیلی دوستم داره و یک روز نمی دونه چی کار باید بکنه.

اولش  بهم گفت که دیگه از من خوشش نمیاد ، برای همین جدا شد ولی بعدش بهم زنگ زد و گفت که خیلی دوستم داره و نمی تونه دوریم رو تحمل کنه .  دیروز هم گفت که الان اصلاً نمی دونه که چی درسته و چی غلط.

 منم الان موندم و نمی دونم تصمیم درست چیه ؟

اصلا رابطه ی ما مثل قبل میشه؟

 

 

 

خوب  چندتا از جواب های  که شما نوشتید این بوده :

 

 

سحر نوشته:

برای من هم این اتفاق افتاده. نامزدم دوماه با من قهر کرد و بد از دوماه برگشت ازم خواست که باهاش دوباره باشم .

بنظرم تو هم چند هفته وقت بهش بدی ضرری برات نداره.

بزار تکلیفش با خودش مشخص بشه و بعد با دوباره رابطه رو شروع کنید.

 

مینا خانم گفته:

فقط بعد از دو ماه دوستی اون دچار این همه دودلی شده ، پس فردا ی روزگار بعد از یکی دو سال اینطوری بشه چی کار میکنی ؟ دلیل این دودلی اون پسر هم اینه که اون اصلا خودش تکلیفش رو با زندگی مشخص نکرده . ولش بذار خودش تکلیفش روشن بشه. تو هم به زندگی خودت بدون اون ادامه بده. اگر خیلی مصمم شد اون وقت دوباره خودش بر میگرده.

 

مرجان نوشته:

به نظر من هم بهش وقت بده. زیاد هم بهش فکر نکن. زندگی خودت رو ادامه بده. بر فرض که یک ماه طول بکشه تصمیم گرفتنش . بعد از یک ماه هردوتاتون با خیال راحت یا با هم می مونید یا با دلی مطمئن جدا میشید.

اگر الان جدا شی ، پس فردا مدام با خودت میگی که، کاش بهش وقت میدادم. پس الان بهش وقت بدی خیال خودت هم راحتتره.

 


شما خواننده ی عزیز 

می توانید برای پرسیدن و  پاسخ دادن به  هر مسئله ای که مربوط به رابطه ی عاطفی  یا جنسی باشه ، به محفل جوانان ایرانی در سایت دوترکه رجوع کنید.

 بخوانید و خوانده شوید…..

 

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*