پدری که دخترش را سر اولین قرار با دوستش کشت !!!

پدری که دخترش را سر اولین قرار با دوستش کشت !!!

تا حالا کسی رو دوست داشتید؟

خوب اگر جواب شما منفی که مشکلی نیست ، ولی اگر جواب شما مثبته باید مراقب جون خودتون و دوستتون باشید !

جدیداً داره مد میشه که پدر ها از دست دختر هاشون بخاطر این مسائله  قرار بازی با جنس مخالف زیاد عصبانی بشوند و در نهایت اونها رو بکشند !

همین چند ساعت پیش پدر یکی از این دختر ها که داشته میرفته سر قرار، دختر معصومش رو که تا حالا هم  دوست پسر نداشته، به دیار باقی فرستاده .

داستان از این قراره که دختر ۱۲ ساله ای که بسوی مکان اولین قرارش با دوست پسرش می رفته ، توسط ماشین اسپرت پدرش زیر گرفته و کشته شده !

پدر ۵۳ ساله این دختر بعد از تصادف قبول نکرده تا آزمایش مصرف الکل بده ولی ماموران پلیس اظهار کردند که دهان پدر دختر بوی الکل میداده .

خوب از همین جا که پدر دختر مست بوده و از اون مهم تر با اختیار کامل درخواست پلیس برای آزمایش رو رد میکنه متوجه میشیم که این اتفاق در ایران رخ نداده J  و در کشور کفار یعنی آمریکا رخ داده .

دادگاه اظهار کرده که پدر این دختر حداقل به مجازات مالی محکوم میشه و اگر ثابت بشه که دخترش یعنی Shamera Harris رو به عمد زیر گرفته مجازات سنگینی براش در نظر گرفته میشه !

مادر و برادر این دختر نیز در هنگام تصادف سوار بر ماشین بودند و اینطوری که پلیس گزارش داده داستان از این قرار بوده که این دختر بیچاره می خواسته تا  از ماشین پیدا بشه و بسمت پارک بره تا با دوست پسرش عکس بندازه و پدر مادرش هم در جریان بودند ! ولی وقتی دختره داشته از پشت ماشین رد می شده که پدرش توهم میزنه و دختر رو زیر میکنه و به دنبال ماشین میکشه تا به یک درخت میخوره و در جا کشته میشه !

مادر دختر بعد از تصادف سعی میکنه جون دختر رو با کمک های اولیه نجات بده ولی دیگه دیر شده بوده و حتی کمک های ثانویه هم جان دخترک رو نجات نمیداده !

در هر صورت این دختر معصوم قربانی مست بودن پدرش شد .

اگر این پست برای شما مفید بود و دوست داشتید که از این پست ها بیشتر بذاریم

اگر از این پست خوشت اومده و دوست داری بیشتر از این پست ها  در سایت ۲کلمه قرار بدیم، حتما یه طوری به ما بفهمون!

مثلا روی این g+ که در کنار پست می بینید فشار بدید و یا برامون همین جا نظر بذارید بگید کجاش خوب بود و بر فرض محال کجاش بد بوده و یا از چه پست هایی بیشتر بذاریم.

تهیه و ترجمه  : (( سایت  ۲kalame.ir  ))

منبع اختصاصی پست: ((سایت  ۲tarke.com   ))

ترجمه مستقیم  از سایت خبری ان بی سی نیوز

  همکار عزیز کپی این مطلب فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

پست هایی که نبینید از دستتون رفته !!

آیا امکان داره با رابطه ی جنسی دهانی دچار بیماری ایدز یا HIV بشوید

آیا خانم ها به اندازه مردها رابطه ی جنسی رو دوست دارند

 

گذری بر کاندوم های طعم دار همراه با عکس کاندوم میوه ای !! +۱۸

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*