از کجا بفهمیم که این پسر بدرد ازدواج با ما میخوره یا نه ؟

 از کجا بفهمیم که این پسر بدرد ازدواج با ما میخوره یا نه ؟

پنج تیپ پسری که به درد ازدواج با خانم ها نمی خورند .

وعده هایی که پسر ها برای سوء استفاده از دختر ها به اون ها می گویند.

معمولا خانم ها حرف ها و جملات را بیشتر باور می کنند و مردها بیشتر رفتار رو باور می کنند. این باعث میشه که وقتی مردها پیش خانوم ها شیرین زبونی می کنند، خانم ها حرف های اونها رو باور می کنند، حتی اگر اون مرد رفتارش بر خلاف حرف ها و گفته هاش باشه.  بر خلاف خانم ها، مردها به رفتار خانم  ها توجه می کنند. و بجای توجه به حرف های خانم ها،  رفتارشون رو ترجمه می کنند تا خواسته های واقعی خانم ها رو دریابند.

این اختلاف بین رفتار و گفتار میتونه برای خانم ها دردسر ساز بشه.

چه جوری؟

اینطوری که، بعضی از پسرهای حرفه ایی که این موضوع رو میدونند ، شروع می کنند به سوء استفاده از خانوم ها و براحتی با چند تا جمله ی زیبا روی کثافت  کاریهاشون رو میپوشونند.

خوب حالا به این نشانه هایی که در زیر می نویسم توجه کنید که اگر در دوست پسر خودتون دیدید زیاد جالب نیستند و باید بیشتر حواستون به رفتار اون ها باشه که شاید دارند از شما سوءاستفاده می کنند.

۱-مردهایی که می گن (( فعلاً هوام رو داشته باشه تا اوضاع و احوالم خوب شه جبران می کنم )).

اینجور مردها فقط در مورد خواسته ها و مشکلات خودشون  صحبت می کنند و هیچ وقت به مشکلات شما توجه نمی کنند.

اما اونها یک خانم رو می خواهند که در کنارشون باشه تا از این طریق  از یک طرف خواسته های جنسی خودشون رو بر آورده کنند و از طرف دیگه با بودن در کنار یک خانم خوب مثل شما، احساس ارزشمند بودن در درون خودشون بکنند.   برای همین این تیپ مردها سعی می کنند  یک زن رو در کنار خودشون داشته  باشند و از اون نهایت استفاده رو ببرند و همیشه به خانمی که در کنارش هست این وعده رو می دهند که ((بعد از بر طرف شدن این مشکلات حتما به تو می رسم و بیشتر هوای تو رو خواهم داشت)). اما مشکل اینجاست که هیچ وقت این جور مردها وقتشون رو به شما اختصاص نخواهند داد و بدرد ازدواج نمی خورند.

۲-پسرهایی که مدام از ازدواج کردن با شما حرف می زنند.

این تیپ مردها می دونند که خانم ها بیشتر به کلمات و جملات توجه می کنند و از اون جایی که می دونند ما دختر خانم های مجرد خیلی به ازدواج حساس هستیم برای همین خیلی زیرکانه با ما خانوم ها در مورد ازدواج و برنامه های آیندمون صحبت می کنند و صحبت می کنند و صحبت می کنند. همین !

 فقط حرف ازدواج و آینده مشترک رو میزنند و هیچ وقت در عمل کاری انجام نمی دهند و هرگز قصد آستین بالا زدن ندارند.

این جور پسر ها و مردها فقط دنبال حال کردن با ما خانوم ها هستند با حرف های دوست داشتنی دل ما رو بدست میارند، خواسته های جنسی خودشون رو بر آورده می کنند و در عمل هیچ برنامه ای برای عمل کردن به اون حرف های زیبایی که می زنند ندارند . هر موقع حرف از عمل کردن به گفته هاشون میشه ، هر طور شده از اون بحث فرار می کنند و یا بهونه میارند.

۳-مردهایی که وارد بحث های ریز ازدواج میشوند.

این تیپ مردها هم مثل گروه قبلی فقط حرف از ازدواج می زنند.  ولی بر خلاف گروه قبلی خیلی راحت وارد جزئیات عروسی و ازدواج هم میشند. این تیپ پسر های موذی رگ خواب ما خانم ها کاملا دستشونه و با یک کلمه مغز شما رو کاملا از کار میندازند تا به خواسته های اغلب جنسی خودشون برسند. این نوع از پسر ها خیلی ماهرانه از کلمه (( عروسی)) استفاده می کنند. به حرف ها و رویا های شما در مورد عروسی و خونه رویایی تون خوب گوش می کنن. در مورد غذاهای شب عروسی  با شما حرف می زنند. حتی در مورد رنگ مبل های خونه ی آیندتون هم کوتاهی نمی کنند و نظر شما رو می پرسند !!

دقت کنید که اگر دوست پسر شما از این جور آدم هاست و هیچ وقت یک اقدام عملی انجام نمیده، اون داره سر شما کلاه میزاره تا در آینده دیر یا زود از شما سو استفاده کنه.

۴-پسرهایی که بشما می گن(( صبر کن)).

این جور پسر ها همیشه یک دلیل کاملا منطقی برای جلو نیومدن پیدا می کنند که از نظر همه دلیل بسیار خوبی بنظر میرسه. ممکنه یک مدت مشغول کار باشند و وقت نداشته باشند، یک مدت بیکار باشند و پول نداشته باشند یک مدت دانشگاه و هزار تا بهونه دیگه باعث میشه هیچ وقت قدمی برای شما بر ندارند.  در رابطه با اینجور پسر ها ، شما همیشه در اولویت دوم قرار دارید.

۵-پسرهایی که به شما می گن: ((فعلاً بیا خوش باشیم)).

این جور پسر ها اهل شاد بودن و خوش  بودند هستند. در هر شرایطی خوش بودن خودشون از همه چیز مهمتره. با شما بیشتر در مورد رابطه جنسی و کار های ((بد بد)) صحبت می کنند و بمحض اینکه شما بخواهید از ازدواج صحبت کنید اوقات اونها تلخ میشه.

وقتی شما از ازدواج صحبت کنید این پسر ها خیلی حرفه ای و موذیانه از این جمله در مقابل شما استفاده می کنند: (( لحظه های الان رو خراب نکن، بذار الان خوش باشیم))

اگر شما به حرفاش گوش بدید و به اصطلاحه خودشون (( تو لحظه زندگی کنید و لذت الان رو ببرید)) ، براشون خوبه و حالشو می برند ولی اگر بخواهید به مسائلی غیر از خوش گذرونی فکر کنید و مدام حرف از آینده و ازدواج بزنید، دیگه نمی تونند با شما خوش بگذرونند و بدنبال تور کردن دختر بعدی میرند.

دختر  خانوم های عزیز، متاسفانه واقعیت اینه که الان اکثر پسر ها فقط دنبال رابطه جنسی و خوش گذرونی با ما دختر ها هستند ولی اکثر پسر ها به مرور زمان یاد گرفتند که چه جوری مخ دختر ها رو بزنند . پس ما دختر ها  هم باید یاد  بگیریم که چه تیپ پسر هایی بدرد ازدواج می خورند و کدوماشون صیادی بیش نیستند.

 

 

اگر شما چیزی به ذهنتون میرسه که ما در اینجا ننوشتیم، این سایت برای همه ما جوان هاست، نظرتون رو بنویسید تا بقیه استفاده کنند.

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

۲ نظر

  1. کاملا باهاتون موافقم

  2. خیلی خوب بود
    دقیقن هر پنج مدلشو دورم داشتم

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*