آیا شما بدون اینکه خودتون بدونید دارید منت یک پسر یا مرد رو میکشید؟

چی کار کنیم که پسرها از ما فاصله نگیرند و از ما دور نشوند ؟

 آیا شما دارید دنبال دوست پسرتون می کنید تا اون رو فراری بدید؟

هرچی بیشتر به سمت اون پسر می روید اون بیشتر از شما دور میشه و فاصله می گیره؟

آیا شما بدون اینکه خودتون بدونید دارید منت یک پسر یا مرد رو میکشید؟

وقتی بدنبال دوست شدن با یک پسر باشید و مدام به اون آمار بدید و خواهان داشتن اون پسر باشید، در واقع دارید اون پسر رو از خودتون دور می کنید چون پسرا این طوری هستند.

می دونم براتون چقدر سخته که شب ها با رویای یک پسر خوش تیپ که بعضی وقت ها می بینیدش باشید ولی آخر سر به اون پسر نرسید.

-ما دختر خانم ها وقتی از کسی خوشمون میاد دوست داریم این مطلب رو به طرف بفهمونیم تا اون پسر بتونه راحت تر به ما پیشنهاد دوستی بده و خودش بیاد جلو.

ما دختر ها فکر می کنیم که باید با اون پسر خوب باشیم و خوب برخورد بکنیم تا اون از ما خوشش بیاد –

 مشکل دقیقا همین جاست،  خیلی از ما دخترها وقتیکه از یک پسر خوشمون میاد ، بدون اینکه خودمون متوجه بشیم،   شروع می کنیم به آمار دادن به پسر ها و بعد از اون دوباره بدون اینکه بفهمیم شروع می کنیم به منت کشی از اون پسر تا شاید با ما دوست بشه ؛ جالب اینه که خودمون فکر می کنیم که کار خاصی نمی کنیم ولی در واقع داریم اون پسر رو فراری می دیم بدون اینکه خودمون متوجه بشیم.

پسر ها هم وقتی ببیند یک دختر داره منتشون رو میکشه تا باهاش دوست بشن،  دیگه از اون دختر خوششون نمیاد و دیگه ابداً به اون دختر پا نمیدن.

اینجا چند تا نشانه از اینکه شما با این رفتار های به خیال خودتون (( دوستانه و مهربانانه)) دارید اون پسر رو فراری می دید می نویسم.

–     وقتی قبل از اینکه اون زنگ بزنه شما زنگ می زنید.

این زنگ زدن ها با هر موضوعی که باشه مثلا شما یک چیز جالب شنیدید و می خواهید به اون هم بگید،  یا خبر دار شدید که همه قراره با دوست پسرشون برن کوه و شما خواستید اون هم با شما بیاد،  یا سینما یه فیلم خوب گذاشته و شما گفتید که اون هم بیاد با هم برید و یا از همه مهم تر اینکه بهش زنگ بزنید بپرسید چرا به شما زنگ نزده  و یا هر دلیل دیگه که داشته باشه،  به اون نشون میده که شما افتادید دنبال اون.

–     وقتی اولین ارتباط رو شما برقرار کنید.

از هر طریقی که می خاد باشه مهم نیست، چه  فیس بوک چه ایمیل چه وی چت ( که فیلتر شد) چه وایبر چه یاهو چه پیامک چه تک زنگ و یا هر چیز دیگه ای که فقط در مخیله شما می گنجه،  اگر اولین بار از سمت شما باشه،   نشون میده که افتادید دنبال اون پسر و خیلی خواهان اون شدید.

–     وقتی شما برنامه ی با هم بیرون رفتن رو تنظیم کنید.

به هر طریقی که فکرش رو بکنید شما تصمیم می گیرید یک برنامه برای دیدن همدیگر ترتیب بدید. مثلا برای خرید لباس با هم باشید یا باهم برید گردش برید پارک برید قلیون و هر چیز دیگه ای که شما پیشنهاد اولیه اون رو بدید.

–    وقتی از دوست پسرتون بپرسید که اون در رابطه با شما چه احساسی داره.

اگر در مورد دوستی خودتون با اون یا احساسش نسبت به رابطه ای که با هم داشتید  و یا هر سوال دیگه ای که نشون بده جواب دوست پسر تون برای شما مهمه از اون بپرسید، شما در واقع دارید به دوست پسرتون می گید که (( این رابطه و دوستی با تو برای من خیلی مهمه و من بیشتر از تو عاشق و دل داده هستم)).

 

ممکنه شما هر کدوم از کار های بالا رو با این طرز فکر که (( باید بهش حالی کنم که من دوستش دارم تا یک وقت فکر نکنه من برای این رابطه ارزشی قائل نیستم)) به دوست پسرتون بگید،  ولی در هر صورت با این کار ها شما یک قدم بیشتر از اون برای رابطه برداشتید .

شاید اون خوشش بیاد شاید ، با خودش بگه عجب دختر ناز و  مهربونی  گیرم اومده. ولی در اکثر مواقع مردها با دختری که براحتی بچنگش بیارند  ازدواج نمی کنند.

 

پس خیلی خودتون رو راغب نشون ندید که با این کار خیلی از پسر های حرفه متوجه این علاقه شما میشند و  حتی خودشون  رو هم عاشق شما نشون می دهند ولی تو مغزشون چیزهای دیگری می چرخه.

چیزهای بد بدی که شاید شما دنبالش نباشید و حتی خوشتون هم نیاد ولی اون دوست پسر شما که میتونه گرگی باشه در لباس بره،  وقتی بفهمه شما به اون وابسته شدید ، یواش یواش خواسته های شوم خودش رو مطرح می کنه و شما رو به قربان گاه می کشونه.

و این میشه که شما همه چیزتون رو میریزید پای اون پسر  به خیال خودتون معصوم (ولی بی سر و پا ) و چیزی برای شوهر آیندتون باقی نمی مونه.

و دوباره این میشه که وقتی چیزی برای ازدواج نمونده باشه، ازدواجی رخ نمیده.

و این قصه ادامه دارد…

 

نظر شما چیه؟

البته خودم میدونم که بعضی پسر ها واقعاً آدم هستند و نمیشه  گفت همشون دنبال رابطه جنس هستند ولی باید قبول کنید که اغلب پسر ها از رابطه با یک دختر فقط رابطه جنسی  براشون مهمه. همین و بس.

اگر شما حرفی داری که قابل گفته و باعث تخته شدن در این سایت نمیشه ، میتونی همین جا با همه در میون بذاری.

 

 

درباره‌ی alireza bakhtiari

۲ نظر

  1. سلام
    خب دوست عزیز چه کاریه شما که ادم خوبی هستی دوست دختر واسه چی میخوای به نظرمن که دنبالش نباشی بهتره

  2. من یه پسرم هیچ دوست دختری هم ندارم نمیدونم چجوری با یه دختر دوست شم رابطه جنسی هم نمیخوام با ادب هم هستم چجوری دوست پیدا کنم؟؟

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*