چرا زن ها به اندازه مردها در مورد رابطه جنسی حرف نمی زنند؟

یک بحث جنجالی دیگه،  چرا زن ها به اندازه مردها در مورد رابطه جنسی حرف نمی زنند؟

خانم ها بندرت در مورد رابطه جنسی با خانم های دیگر حرف میزنند.

اونها در مورد رابطه عاطفی با دوستانشون حرف می زنند ولی اگر قرار باشه در مورد رابطه جنسی حرف بزنند فقط با شریک جنسیشون ،  اونم بعد از یک مدت بسیار طولانی که از رابطه بگذره حرف می زنند .چرا ؟

برای چی زن ها به اندازه مردها برای حرف زدن در رابطه با مسائل جنسی مشتاق نیستند؟

دلیل این بی میلی از نکات مختلفی ریشه میگیره ولی میشه مهم ترین دلیل رو بخاطر تفکرات پیچیده یک زن در مورد مسائل عاطفی و رابطه جنسی دونست که همیشه خانم ها رو در یک شک و دودلی در رابطه با مسائل جنسی قرار میده و شجاعت حرف زدن در مورد رابطه جنسی رو از خانم ها میگیره.

 رایج ترین شک هایی که در خانم ها وجود داره و باعث این کم حرفی در مورد رابطه جنسی میشه این ها هستند:

-اگر با این پسر یا مرد رابطه جنسی داشته باشم اون با من ازدواج می کنه؟اگر ازدواج نکنه ،  بعد از رابطه جنسی  با اون چی کار کنم؟ دیگه کی با من ازدواج میکنه؟

-اگر بعد از رابطه جنسی با دوست پسر یا نامزد خودمون متوجه بشیم که اون بدرد زندگی با ما نمیخوره،  چی کار کنیم؟

-برای چی باید رابطه ما به کارهای فیزیکی و رابطه جنسی کشیده بشه؟

-آیا این خواسته ی جنسی ما از طرف مقابلمون ، کار زشتی نیست؟

– آیا این رابطه جنسی باعث مشکلات جسمی نمیشه؟

-اگر حامله بشوم چی کار کنم؟

و

.

..

 

 

خوب مجموع این سوالات که معمولا هیچ کدوم از خانم ها و دختر ها جواب درستی برای اونها در بین نزدیکان و خانواده خودشون پیدا  نمی کنند ، باعث میشه که همیشه دچار تردید و شک  در این زمینه باشند.

چه کسی دوست داره از چیزی حرف بزنه که فکر می کنه چیز زیادی در مورد اون نمی دونه؟

خوب مشخصه که هیچ کس دوست نداره.

در کنار این خانم هایی که دچار شک  و تردید و ترس های درونی در مورد رابطه جنسی هستند ، خانم هایی هم هستند که جواب این سوالات رو برای خودشون پیدا کردند و دیگه رابطه جنسی برای اونها یک امر عادی و طبیعی شده و این عادی شدن باعث میشه که این تیپ خانم ها بتوانند خیلی راحت تر با ذهنی باز در مورد رابطه جنسی صحبت کنند.

یکی دیگر از   مشکلاتی که باعث  کم حرفی زنان در مورد رابطه جنسی میشه وجود

ترس از  نرمال نبودن

در خانم ها میشه.

معمولا خانم ها نسبت به آقایون خیلی بیشتر به باور های قدیمی خودشون پایبند هستند. یعنی چی؟

یعنی از بچگی همیشه یکی در گوششون خونده که (( در مورد چیز های بد بد نباید حرف بزنی ، دختر باید حیا داشته باشه و در مورد مسائل جنسی حرف نزنه )) .

از این جور جملات با تیتر های مختلفی در طول دوران بزرگ شدن یک دختر به گوش اون دختر زیاد رسیده میشه برای همین یک دختر یا خانم باید خیلی شجاع باشه تا در مورد مسائل جنسی براحتی صحبت بکنه.

اون دختری هم که می خاد در مورد رابطه جنسی با یکی صحبت کنه ، پیش خودش میگه: (( نکنه با پرسیدن این سوال به من تهمت ناروا بزنن و انگ هرزگی بچسبونند. اصلا نکنه من دختر نرمالی نیستم که می خام بر خلاف دختر های دیگه ، در مورد رابطه جنسی حرف بزنم؟))

خوب ما انسان ها ذاتاً از تغییر خوشمون نمی آید و دوست نداریم با چیزی مبارزه کنیم. خانم ها هم نمی توانند براحتی جلوی سد بزرگ باورهای خودشون که ۲۰ ساله جلوشون قد علم کرده بایستند .

این میشه که خانم های ما که الان مایل نیستند در مورد رابطه جنسی حرف بزنند و متاسفانه  تنها در این زمینه کم حرف هستند،  از بچگی اینطور بزرگ میشند و این خصلت رو به بچه های خودشون هم منتقل می کنند.

 

لازم بذکر می دونم که بهتون بگم:

 صرف حرف زدن یا حرف نزدن در مورد مسائل جنسی نمی تونه لقب خوب یا بد بخودش بگیره،  بلکه رفتار ماست که اون رو به خوب یا بد تعبیر می کنه.

یعنی چی؟

یعنی هستند خانم هایی که یک کلام هم از مسائل جنسی حرف نمی زنند ولی شوهرشون رو با هر بار رابطه جنسی دست کم ۵ سال جوان تر می کنند. و از اون طرف هستند خانم هایی که در مورد مسائل جنسی خیلی باز هستند و همین باز بودن بیش از حد این خانم ها باعث آزار شریک جنسیشون میشه تا جایی که اون شریک آرزو میکنه که ای کاش این زن اندکی با حیا تر بود.

 

اگر در این زمینه نظر یا طرز فکری دارید که در این مقاله نبود،( که قطعا دارید)

همین جا،   جای نظر شماست.

شما خانمی که این پست رو خوندید،  خودتون رو چطور ارزیابی می کنید،  در مورد رابطه جنسی بی پرده صحبت می کنید و یا ترجیح می دید تمام پرده های حیا رو نگه دارید و ساکت بمونید؟

درباره‌ی فرزانه

۳ نظر

  1. هر چی گفتین واقعا راسته.فک نکنم خود خانم ها هم از این طرز فکری که دارن راضی باشند.ولی چکار میشه کرد باید بسوزی و بسازی:(

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*