اقدام اسید پاشی پسر جوان روی دختر دلخواهش اینبار به خیر گذشت

اقدام اسید پاشی پسر جوان با دختر دلخواهش اینبار به خیر گذشت

روابط خارج از چارچوب خانواده

حوادث نیمه تلخ

برای این که او دست از مزاحمت هایش بردارد، به فردی دیگر که به خواستگاری ام آمده بود، پاسخ مثبت دادم و با او نامزد کردم.

مرد جوانی که پس از شنیدن پاسخ منفی، دختر دلخواهش را تهدید به قتل کرده بود و قصد اسیدپاشی به او را داشت دستگیر شد.

به نوشته ایران، چند روز پیش دختر جوانی با حضور در شعبه پنجم بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ناحیه ۲ تهران، از مردی به اتهام مزاحمت و تهدید به قتل و اسیدپاشی شکایت کرد.

بیشتر:

تجاوز جنسی بعد از ماساژ بدن دختر ۱۵ ساله + عکس متهم

لخت شدن کریستیانو رونالدو و نامزدش برای کاور یک مجله +عکس

شاکی گفت: چندی پیش با مردی در یک اداره همکار شدم و مدتی بعد او به من ابراز علاقه کرد؛ قصد ازدواج با او را داشتم که متوجه شدم او همسر و فرزند دارد. از مرد خواستگار خواستم مرا فراموش کند، اما او حاضر به این کار نبود و مزاحمت هایش را شروع کرد. مدتی بعد به بخش دیگری از اداره منتقل شدم، از آن روز به بعد او مرا تعقیب می کرد و برایم نامه های تهدیدآمیز می فرستاد که باید با او ازدواج کنم در غیر این صورت به من و خانواده ام آسیب می رساند.
شاکی یادآور شد: برای این که او دست از مزاحمت هایش بردارد، به فردی دیگر که به خواستگاری ام آمده بود، پاسخ مثبت دادم و با او نامزد کردم. اما خواستگار قبلی ام این بار تهدیدم کرد ابتدا نامزدم و سپس مرا خواهد کشت. برای این که به نامزدم آسیبی وارد نشود، موضوع مزاحمت های همکارم را با او در میان گذاشتم، اما وی از من جدا شد. مرد مزاحم وقتی متوجه جدایی نامزدم شد بار دیگر تهدید کرد، اگر با او ازدواج نکنم با اسید به من حمله خواهد کرد.
بیشتر:

از سوراخ شدن کاندوم تا محکومیت به تجاوز جنسی به دختر

وی گفت: خواستگار سمج چند روز پیش مرا تعقیب و در یک محله خلوت به دام انداخت. او با یک بطری که عنوان می کرد اسید است به من حمله کرد. همین موقع چند رهگذر که متوجه درگیری میان ما شده بودند به کمکم آمده و نجاتم دادند. آنها قصد تماس با پلیس را داشتند که مرد مزاحم فرار کرد. در پی این شکایت و دستور قضایی تحقیقات برای دستگیری خواستگار مزاحم آغاز شد. وقتی ماموران برای دستگیری متهم وارد خانه اش شدند معلوم شد او به مکان نامعلومی رفته است و خانواده اش از وی خبر ندارند.

جستجو برای دستگیری متهم ادامه داشت تا این که دو روز پیش او دستگیر شد و اظهارات متناقضی را بیان کرد. این در حالی بود که شاهدان در مواجهه حضوری با متهم در مرکز پلیس او را به عنوان فردی معرفی کردند که با سد کردن راه شاکی به او حمله کرده بود. با صدور قرار قانونی برای متهم، تحقیقات از وی ادامه دارد.

منبع : تابناک

بیشتر :

با همسرتون بیشتر نزدیکی جنسی کنید تا درآمدتون افزایش پیدا کنه ! تحقیق علمی

اکثر مردها به فکر درمان انزال زودرس هستند ، شما چطور ؟

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*