گرم کردن بیمارستان با جنین های سقط شده !

استفاده از نوزادان و جنین های سقط شده برای گرم کردن بیمارستان !!

گرم کردن بیمارستان با جنین های سقط شده !

سوازندن نوزادان بعد از سقط جنین ناخواسته در بیمارستان

بقایای ۱۵۰۰۰ جنین یا نوزاد نارس سقط شده در بیمارستان های انگلیس به عنوان زباله های بیمارستانی ، برای گرم کردن و صرفه جویی در مصرف سوخت سوزانده شد !!

با تحقیقات صورت گرفته از بیمارستان های کشور انگلیس مشخص شد که بدن بیش از ۱۵۰۰۰ نوزاد نارس و یا جنین سقط شده ، به عنوان زباله ی بیمارستانی سوزانده شد !!

ده بیمارستان این خبر را تایید کرده اند که جنین های سقط شده رو در کنار سایر زباله های بیمارستانی سوزانده اند و دو بیمارستان نیز اعتراف به استفاده از بدن نوزادان نارس سقط شده برای چرخه سوخت و صرفه جویی در مصرف انرژی کرده اند !

بلافاصله بعد از انتشار این خبر ، بخش سلامت انگلستان قوانین لازم برای غیر قانونی شدن این کار را انجام داد و وزیر بهداشت این کشور نیز این رویه را کاملا غیر قابل قبول عنوان کرد .

 

بیشتر :

هفده تا از علائم اولیه بارداری برای تشخیص سریع حاملگی

 

بنابر این گزارش ۱۵۵۰۰ جنین یا نوزاد سقط شده در ۲۷ بیمارستان بریتانیایی در دو سال گذشته به عناوین گوناگون سوزانده شده اند .

والدین این نوزادان نارس که جنین های خود رو در مراحل اولیه بارداری از دست داده اند به هیچ عنوان از سوزانده شدن نوزادان سقط شده ی خود خبر نداشته اند و به نحوه زننده ای با آنها برخورد شده است .

یکی از بیمارستان ها ی تخصصی زنان و زایمان ۷۹۷ مورد سقط جنین های ناخواسته با عمر ۱۳ هفته داشته که بعد از مردن این نوزادان نارس ، به مادران آنها گفته شده که این جنین ها سوزانده و خاکستر می شوند ولی در عمل از آنها به عنوان سوخت قسمت انرژی و گرمایش بیمارستان استفاده شده !

بیشتر :

آنتی بیوتیک ها چه تاثیری بر روی قرص های جلوگیری از بارداری دارند ؟

 

در موردی دیگر ، بیمارستانی ، ۱۱۰۱ نوازد نارس سقط شده را به عنوان سوخت سوزانده است . آنها از بیمارستان دیگری به آنجا منتقل شده و در پایان برای گرم نگه داشتن بیمارستان سوزانده شده اند .

وزیر بهداشت انگلیس این عمل رو کاملا غیر قابل قبول دانست و بیان کرد که (( در حالی که بیشتر بیمارستان ها بدرستی رفتار می کنند ، تعدادی بیمارستان خاطی نیز وجود دارد که باید برخورد های لازم با آنها صورت گیرد . ))

بیشتر :

اختراع روشی جدید برای جلوگیری از بارداری و مقابله با ایدز

 

ابلاغیه هایی به تمام بیمارستان ها فرستاده شده تا این اطمینان حاصل شود که این قانون بدون هیچ گونه سوء برداشتی اجرایی بشه .

رئیس سازمان بازرسی بیمارستان های انگلیس بیان کرده که این اتفاق دید ما را نسبت به تمام بیمارستان ها سیاه کرده و بی صبرانه منتظر دریافت اسناد بیمارستان ها ی مختلف برای انجام یا انجام ندادن این عمل غیر انسانی بر روی جنین های سقط شده هستیم .

در کشور انگلیس از از هر ۷ زایمان یکی دچار سقط جنین غیر عمدی میشود و سالانه ۴۰۰۰ جنین سقط شده و یا نوزاد نارس که تقریبا برابر می شود با روزانه ۱۱ نوزاد از دنیا می روند .

سخنگوی یکی از این بیمارستان ها اینطور از بیمارستان دفاع کرده که : در هیچ موردی جنین های سقط شده سوزانده نشده اند .

بیمارستان دانشگاه کمبریج نیز هر گونه اقدامی رو قبل از انجام ، با والدین کودکان سقط شده ، بصورت شفاهی و کتبی هماهنگ کرده اند .

به گفته ی سخنگوی این بیمارستان ، خواسته ی والدین این نوزادان زودرس و یا سقط جنین های غیر عمدی برای ما در اولویت است و به آنها بیش از هر چیز دیگری احترام گذاشته میشود .

 

Source

منبع فارسی : ((سایت  ۲Tarke.com   ))

تهیه و ترجمه : ((سایت  ۲Tarke.com   ))

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

بیشتر:

یک مورد بارداری با وجود پرده بکارت در هر ۲۰۰ زن جوان !!

سوال شما: عدم تمایل به برقراری رابطه ی جنسی در دوران بارداری

با دیدن فیلم های رمانتیک و عاشقانه، زندگی زناشویی رو متحول کنید !

 

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*