چهار حرکت ورزشی برای بزرگ و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن

چگونه با انجام چند ورزش ساده باسن و ران بزرگ تر و گرد ترو خوش فرم تری داشته باشیم ؟

چهار حرکت ورزشی برای بزرگ و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن

راه های افزایش حجم باسن و ران در منزل
چهار حرکت ورزشی برای بزرگ و گرد تر کردن ماهیچه های ران و باسن

داشتن اندام زیبا و متناسب تنها مربوط به قسمت بالایی بدن (بالا تنه) نیست بلکه باید تناسب بین قسمتهای فوقانی و تحتانی برقرار باشد تا اندام شما جذاب باشند. بسیاری از جوانانی که ورزش میکنند برای زیبایی اندام خود تنها به تمرینات بالاتنه اکتفا کرده و به همین دلیل بازو و شانه ی قوی ولی پاهای ضعیفی دارند.
اگر شما جزو این دسته از افراد هستید که نیازمند تقویت عضلات ران هستند و یا در اندیشه ی داشتن ماهیچه ران و یا باسن خوش فرم هستید میتوانید تنها با روزی ۱۵ دقیقه ورزش آن هم در منزل و بدون داشتن هیچ وسیله ی اضافه، به هدف خود برسید. در ادامه ۴ تمرین ساده ولی بسیار مؤثر را برای شما توضیح خواهیم داد.

ورزشی برای بزرگ و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن

شکل و ظاهر باسن بوسیله ی ماهیچه های آن که گلوتئوس (Gluteus) یا سرینی نام دارند تعیین میشود. البته عواملی همچون استایل بدنی و ژنتیک نیز در آن دخیل است ولی بگونه ای نیست که نتوان در آن تغییرات و اصلاحاتی را ایجاد کرد. ماهیچه گلوتئوس در انسان دارای سه قسمت می باشد که عبارتند از:
•    گلوتئوس (سرینی) بزرگ
•    گلوتئوس میانی
•    گلوتئوس کوچک
که لایه هایی از چربی نیز بین این ماهیچه ها قرار گرفته اند.

بیشتر:

راه های عملی برای کم کردن شهوت و میل جنسی
راه رفتن، دویدن، دوچرخه سواری، کوه پیمایی و … همگی این ماهیچه را درگیر و وادار به فعالیت میکنند. ولی برخی از تمرینات هستند که باعث برجسته تر شدن و گرد شدن ماهیچه های باسن خواهند شد.
۱ تمرین Squat یا نشستن استقامتی بدون صندلی ( بشین پاشو )

تمرین-اسکوات-برای-خوش-فرم-و-بزرگ-کردن-ران-و-باسن

تمرین-اسکوات-برای-خوش-فرم-و-بزرگ-کردن-ران-و-باسن

چهار حرکت ورزشی برای بزرگ و گرد کردن ماهیچه های ران و باسن

راه های افزایش حجم باسن و ران در منزل

یکی از بهترین تمرینات در این زمینه، تمرین استقامتی Squat است که در راس تمرینات خوش فرم کردن باسن قرار دارد. این تمرین به صورت مستقیم ماهیچه های سرینی (گلوتئوس) را هدف قرار میدهد و باعث افزایش حجم و بزرگ شدن آنها میشود.
نحوه ی انجام تمرین:
صاف بایستید و پاها را اندازه ی عرض شانه ها باز کنید. به آرامی باسن را به سمت پایین و عقب هدایت کنید درست همانطور که میخواهید بر روی یک صندلی بنشینید. زانوها نباید از نوک انگشتان پا جلوتر بروند و تحت هیچ شرایطی کمر نباید خم شود و باید کاملا صاف و کشیده باشد.

بیشتر:

 قلیون بیشتر ، توانایی جنسی کمتر

ده تا از علت های رایج تاخیر در زمان پریود شدن

در همان وضعیت چند ثانیه بمانید و سپس به حالت اولیه (ایستاده) بازگردید. توجه داشته باشید که باید حرکات به آرامی و خیلی آهسته انجام شوند. میتوانید این تمرین را به دفعات دلخواه بر اساس نیاز خود تکرار کنید ولی در صورتی که تازه کار هستید ۳ بار و هر بار ۱۵ شماره این حرکت را انجام دهید.
۲ تمرین Squat با کمک دیوار ( تکیه به دیوار )

ورزش-برای-افزایش-حجم-ماهیچه-های-ران

ورزش-برای-افزایش-حجم-ماهیچه-های-ران

این حرکت نیز الهام گرفته از تمرین Squat کلاسیک است با این تفاوت که برای افراد مبتدی راحت تر می باشد و از دیوار کمک گرفته میشود. میتوان این تمرین را با کمک توپ و یا بدون توپ بزرگ انجام داد. همانند حرکت Squat کلاسیک، این تمرین نیز عضلات گلوتئوس، چهارسر ران و دو سر ران را تقویت خواهد کرد.
نحوه انجام تمرین:
همانند حرکت Squat کلاسیک، صاف بایستید و به دیوار تکیه بدهید. سپس پاها را اندازه ی عرض شانه ها باز کرده و هر پا را یک گام جلوتر ببرید طوری که حدود نیم متر از دیوار فاصله داشته باشد. حال به آرامی و خیلی آهسته بنشینید تا جایی که زانو زاویه ی ۹۰ درجه داشته باشد.

معرفی

کمی در آن وضعیت بمانید و سپس به آرامی به وضعیت قبلی (ایستاده) بازگردید. این حرکت را نیز ۳ بار و هربار ۱۵ شماره انجام دهید.
* تمرینات Squat برای افرادی که دارای گودی کمر میباشند ممنوع است.
۳ حرکت لانژ (Lunge) یا خیز به جلو

بهترین-تمرین-های-گرد-و-بزرگ-کردن-ماهیچه-باسن-و-ران

بهترین-تمرین-های-گرد-و-بزرگ-کردن-ماهیچه-باسن-و-ران

این تمرین علاوه بر زیبا سازی ماهیچه های باسن و ران، ماهیچه های ساق پا را نیز خوش فرم خواهد کرد و به آب کردن چربی های شکم نیز کمک میکند.

بیشتر:

چرا همه ی زن و شوهرها باید ماساژ بلد باشند؟ مزایای ماساژ

 آموزش ماساژ آرامش بخش بدن زن و شوهر برای تمدد اعصاب همراه با عکس
نحوه انجام تمرین:
کاملا صاف بایستید طوری که کمر خمیده نباشد، پاها موازی و تقریبا جفت باشند (مقدار کمی فاصله داشته باشند). در همین حالت، یک قدم بزرگ رو به جلو بردارید و سعی کنید بدون خم شدن کمر، سعی کنید بالاتنه را به سمت زمین نزدیک کنید. در این حالت هر دو زانو باید زاویه ای حدود ۹۰ درجه داشته باشند و تحت هیچ شرایطی زانو نباید با زمین تماس پیدا کند.

این تمرین را برای هر پا به طور جداگانه در ۳ نوبت و هربار ۱۵ شماره تکرار کنید.
۴ باز کردن پا به طرفین به حالت خوابیده

زیبا-سازی-ماهیچه-های-پایین-تنه

زیبا-سازی-ماهیچه-های-پایین-تنه

این تمرین دو عضله کوچکتر سرینی (گلوتئوس) یعنی سرینی میانی و سرینی کوچک را درگیر خواهد کرد. علاوه بر آن به آب شدن چربی پهلوها نیز کمک میکند.
نحوه انجام تمرین:
بر روی محلی نرم به پهلو دراز بکشید بگونه ای که یک پا روی پای دیگر قرار گیرد. دست را بر روی کمر یا مقابل شکم بر روی زمین قرار دهید و پا را به سمت بالا باز کنید.

در این تمرین باید دقت داشته باشید که زانوها و انگشتان پا رو به جلو باشند. این تمرین را نیز ۳بار و هربار ۱۵ شماره برای هر سمت تکرار کنید.
تمرینات ورزشی زیادی برای تقویت عضلات ران، تقویت و زیبا سازی باسن و ساق پا وجود دارند که در این مطلب به ۴ تمرین تاثیرگذار و ساده اشاره کردیم. این تمرینات در هر کجا قابل انجام میباشند و نیاز به هیچ وسیله و ابزار خاصی ندارند به همین دلیل در منزل، مسافرت و … میتوانید با روزانه ۱۵ دقیقه ورزش کردن ران و باسنی خوش فرم داشته باشید.

 

منبع : http://www.asreelm.com/build-a-better-butt-exercises/

بازنشر : ((سایت  ۲tarke.com   ))

 

بیشتر:

خرید محرمانه محصولات زناشویی از فروشگاه AntiHiv.ir

جدیدترین کاندوم های موجود در بازار ایران

آیا آب لیمو می تواند علت تاخیر در زمان پریود باشد ؟

هفده تا از علائم اولیه بارداری برای تشخیص سریع حاملگی

آموزش استفاده از روش start & stop برای درمان زود انزالی

آموزش افزایش مهارت خرید کاندوم برای خانم ها

آشنایی با کاندوم های ضد اسپرم

معرفی مدل های مختلف اسپری تاخیری Emotion ایموشن

کاندوم های زنانه همراه عکس و آموزش

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*