آخرین تحقیقات: سقط جنین با افزایش تغییرات دما

دانشمندان ارتباطی بین سقط جنین و گرما و سرمای شدید را کشف کردند

آخرین تحقیقات: سقط جنین با افزایش تغییرات دما

تاثیر تغییرات آب و هوا بر سقط جنین نوزاد پسر

تحقیقات جدید انجام شده در ژاپن نشان می دهد که تغییرات آب و هوا در بعضی از کشور ها ، نسبت نوزادان متولد شده پسر به دختر را کاهش داده است . محققان به این نکته پی برده اند که جنین پسر به مراتب حساس تر از جنین دختر در رحم است .

از سال ۱۹۷۰ میلادی تغییرات الگو های آب و هوایی در ژاپن افزایش پیدا کرده و همزمان تعداد موارد سقط جنین پسر در مقایسه با سقط جنین دختر افزایش یافته است.

مطالب مرتبط:

گرم کردن بیمارستان با جنین های سقط شده !

 

در همین بازه ی زمانی ، تعداد نوازدان بدنیا آمده ی پسر در مقایسه با نوزادان دختر ، کاهش داشته و این یعنی افزایش جمعیت دختران و کاهش جمعیت پسران .

این تحقیقات دو تغییر شدید آب و هوا در ژاپن را نیز زیر نظر داشته که در یک تابستان بسیار گرم در سال ۲۰۱۰ و یک زمستان بسیار سرد در سال ۲۰۱۱ رخ داده .

در طول این تابستان گرم که در یک قرن گذشته بی سابقه بوده ، تعداد جنین های سقط شده ی پسر بیشتر شده و ۹ ماه بعد ، نسبت دختران به پسران بدنیا آمده نیز افزایش یافته .

این حالت دقیقا برای زمستان بسیار سرد نیز رخ داده ، این مقاله توسط سایت دوترکه ترجمه شده است ، برای دیدن مقالات بیشتر به سایت مراجعه کنید،در طول زمستان بسیار سرد سال ۲۰۱۱ تعداد سقط جنین افزایش یافته و ۹ ماه بعد تعداد دختران بدنیا آمده بیشتر از پسران بدنیا آمده ، بوده است .

بیشتر:

زایمان ناگهانی این زن در هنگام جراحی قلب + عکس

 

در پایان این تحقیقات نتیجه گیری می شود که ارتباط خاصی بین تغییرات آب و هوایی شدید با سقط جنین پسران و افزایش نسبت تولد دختران به پسران وجود دارد . هرچند نمی توان علت این تغییرات را فقط گرمی و سردی هوا بر آورد کرد چرا که فاکتور های مهم دیگری مانند آلودگی هوا در کشور های مختلف و در کشور ما فاکتور هایی همچون میزان روغن پالم و مواد شیمایی در لبنیات، سبزیجات آب یاری شده با آب فاضلاب ، بنزین سرطان زا در ماشین ها و خطرهایی دیگری که هنوز رسانه ای نشده اند ، می تواند بر سقط جنین نوزادان پسر موثر باشد .

در تحقیقات دیگری که در سال ۲۰۰۸ در کشورهای اسکاندیناوی که آب و هوای سردی دارند منتشر شده بود ، ارتباطی بین سرمای شدید و سقط جنین پسران و بدنیال آن افزایش جمعیت دختران کشف شده بود .

بعضی از تحقیقات در کشور ژاپن علت تغییر در نسبت نوزادان پسر به دختر را بخاطر اضطراب و استرس شدید در هنگام زلزله و سونامی وحشتناک سال ۲۰۱۱ عنوان کرده اند ولی ۹ ماه بعد از زلزله با وجود کاهش نرخ زایمان ، نسبت نوزادان پسر متولد شده به نوزادان دختر یکسان بود .

دانشمندان هنوز علت حساسیت بیشتر جنین پسر نسبت به دختر در رحم مادر را تشخیص نداده اند .

 

تهیه و ترجمه : ((سایت  ۲tarke.com   ))

منبع اختصاصی پست: ((سایت  ۲tarke.com   ))

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

 

گرم کردن بیمارستان با جنین های سقط شده !

عاقبت بازی با دهان شیر برای بدن این زن

 رابطه ی مصرف قرص های جلوگیری از بارداری با سرطان سینه ی زنان

کاندوم های زنانه همراه عکس و آموزش

مرگ بعد از برخورد هواپیما با بدن دختر

هفده تا از علائم اولیه بارداری برای تشخیص سریع حاملگی

ده تا از علت های رایج تاخیر در زمان پریود شدن

آموزش استفاده از روش start & stop برای درمان زود انزالی

 خرید محرمانه محصولات زناشویی از فروشگاه AntiHiv.ir

جدیدترین کاندوم های موجود در بازار ایران

جسد مچاله شده ی زن داخل چمدان در یک هتل اشرافی

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*