اختراع کاندوم جدید برقی شوک دار

جدیدترین کاندوم ها

اختراع کاندوم جدید برقی شوک دار

روش جذاب و جدید جلوگیری از بارداری ناخواسته

محققان در شیکاگو طرح کاندومی را آماده کرده اند که به گفته ی خودشان Electric Eel ( مار ماهی ) نام دارد و دلیل انتخاب این نام وجود خاصیت تحریک الکتریکی در هنگام رابطه ی جنسی با این کاندوم است .

ایده ی اختراع این کاندوم جدید هنگامی شکل گرفت که یک زن و شوهر ثروتمند تصمیم گرفتند برای جلوگیری از بارداری ناخواسته و مقابله با بیماری های شایع جنسی ، استفاده از کاندوم را در بین جوانان فراگیر تر کنند .

بیشتر:

خطرات استفاده نکردن از کاندوم در روابط زناشویی

علائم بارداری

طرح این کاندوم ها از این قراره که در سطح آنها از رساناهای الکتریکی استفاده میشه که در حین نزدیکی جنسی پالس های خفیف الکتریکی را به دو طرف پرتاب کرده و باعث افزایش تحریک و رضایت جنسی در زن و شوهر بشود .

هم اکنون محققان جوانی که در حال کار بر روی این کاندوم ها هستند در تلاش برای افزایش سرمایه لازم برای تولید انبوه این محصول زناشویی الکتریکی هستند .

اگرچه شوکه الکتریکی در بدن و مخصوصاً قسمت حساسی مانند آلت تناسلی کمی خطرناک بنظر می رسد ولی در ویدیو منتشر شده از این نمونه اولیه این کاندوم توضیح داده شده که مقدار ولتاژ تولید شده توسط آن بسیار پایین بوده و در تست های آزمایشگاهی انجام شده هیچ صدمه ای به هیچ قسمت از اعضای بدن وارد نشده است .

خرید-محرمانه-لوازم-جنسی فروشگاه محصولات زناشویی

خرید-محرمانه-لوازم-جنسی

این محققان در تلاش هستند تا رسانای الکتریکی را در ساختار کاندوم به نحوی تعبیه کنند که برجسته نباشد، این مقاله توسط سایت دوترکه ترجمه شده برای دیدن مقالات بیشتر به سایت سری بزنید، و با خم شدن از بین نرود .

در مورد شدت شوک های وارد شده نیز فعلاً دو راه پیش رو قرار داده شده ، اول اینکه با استفاده از سنسوری بر روی بدن و با در نظر گرفتن تعداد تنفس در دقیقه ، شدت شوک ها کم یا زیاد شود و دوم اینکه با استفاده از یک دستگاه مادر که به کاندوم متصل میشود مقدار برق کاندوم رو به میزان دلخواه تنظیم نمایند .

طراحان این کاندوم شوک دار برقی هدف خودشون رو اینطور بیان می کنند که (( امیدواریم با تولید این کاندوم ، جوانان رو مشتاق به استفاده از کاندوم کنیم و با اینکار جلوی انتقال بیماری های جنسی رو بگیریم )) .

بیشتر:

وقتی رابطه جنسی ساده باعث بیماری جنسی و سپس ناباروری میشه !

 

سال گذشته بیل گیتز در سایت رسمی خود ویدیویی را منتشر کرد که در آن گفته بود (( کاندوم ها بیش از ۴۰۰ سال است که در حال استفاده هستند ولی از نظر فنی ، با وجود پیشرفت پر سرعت علم ، کاندوم ها در ۵۰ سال گذشته تغییر خاصی نکرده اند . ))

بیشتر:

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

کاندوم های زنانه همراه عکس و آموزش

 

حالا باید منتظر بود و دید که آیا این اختراع و تولید کاندوم مار ماهی شوک دار برقی ، در عمل به کجا کشیده میشه و آیا روزی روانه ی بازار می شوند یا خیر .

بیماری های جنسی در کشور ما بخاطر عدم استفاده از کاندوم در روابط زناشویی در حال گسترش است . بسیاری از بیماری های جنسی تا سال ها بعد از مبتلا شدن ، هیچ علائمی در بدن فرد بیمار از خود نشان نمی دهند .

در حال حاضر تنها راه مقابله با بیماری های جنسی مانند ایدز ، استفاده ی مداوم از کاندوم است .

 

تهیه و ترجمه : ((سایت  ۲tarke.com   ))

منبع اختصاصی پست: ((سایت  ۲tarke.com   ))

 

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

 بیشتر:

 

توزیع رایگان کاندوم طعم دار میوه ای و رنگی برای مقابله با ایدز !!

اختراع روشی جدید برای جلوگیری از بارداری و مقابله با HIV ،ایدز

ساخت ژل درون واژنی برای جلوگیری از انتقال بیماری ایدز

بررسی افزایش حجم و سایز آلت تناسلی در مردان

آموزش افزایش مهارت خرید کاندوم برای خانم ها

آشنایی با کاندوم های ضد اسپرم

کاندوم جدید که تغییر شکل میده و اندازه ی آلت شما میشه !! حساس به حرارت

خرید کاندوم از میوه فروشی !!!

پای نازک ترین کاندوم جهان با قطری به اندازه ی یک سوم موی سر انسان به کتاب گینس باز شد

گذری بر کاندوم های طعم دار همراه با عکس کاندوم میوه ای !! +۱۸

جدیدترین کاندوم روز دنیا . نسل جدید کاندوم زنانه +۱۸

همکار عزیز کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است.

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*