تشویق به ازدواج با ممنوعیت استخدام برای دختران مجرد !!

تشویق به ازدواج با تهدید به اخراج از کار !!

 

 تشویق به ازدواج با ممنوعیت استخدام برای دختران مجرد !!

استخدام به شرط ازدواج

نمی دونم چرا کلا روحیه ما ایرانی ها با تشویق و مراحمت و مهربانی زیاد جور در نمیاد !

حتی جایی که می خواهیم کسی را به انجام کاری توصیه کنیم و و او را تشویق کنیم ، او را تهدید می کنیم !!!

داستان اینبار از قرار زیر است :

 

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با بیان اینکه ممنوعیت استخدام دختران مجرد در هیأت علمی دانشگاه‌ها هنوز مصوب نشده است، گفت: این موضوع تنها در حد یک پیشنهاد است و تا قانونی شدن فرایند طولانی در پیش دارد.

 

شهیندخت مولا‌وردی در گفت‌وگو با فارس‌ گفت:‌ معاون امور زنان ریاست جمهوری برنامه‌‌ای را در خصوص قانون تسهیل ازدواج جوانان در دستور کار خود قرار داده که هم‌اکنون در حال بررسی این موضوع هستیم تا موانع اجرای آن مشخص و راهکارهای لازم برای اجرای آن تعیین کنیم.

 

وی افزود: هم‌اکنون دختران زیادی در جامعه ما هستند که هنوز ازدواج نکرده‌اند و از آنان تحت عنوان خودسرپرست یاد می‌شود.

 

وی ادامه داد: این موضوع نیازمند شناخت دقیق مسئله است اما در پروژه خانواده سالم سعی کرده‌‌ایم نیازها و اقتضائات این گروه را در نظر بگیریم.

 

خرید-محرمانه-لوازم-جنسی فروشگاه محصولات زناشویی

خرید-محرمانه-لوازم-جنسی

معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده ادامه داد:‌ در گذشته وقتی صحبت از زنان سرپرست خانوار می‌شد ذهنمان به سمت زنان مطلقه و بیوه هدایت می‌شد اما هم‌اکنون دخترانی که ازدواج نکرده‌اند نیز در این گروه جای گرفته‌اند.

 

مولاوردی در خصوص ممنوعیت استخدام دختران مجرد در هیئت علمی دانشگاه‌ها گفت: هنوز این قانون در صحن علنی تصویب نشده است و تنها یک پیشنهاد است و تا به قانون تبدیل شود فرایند طولانی در پیش دارد.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم مسئولان در ارائه اینگونه نظرات به آثار اجتماعی، فرهنگی و سیاسی آن نیز توجه داشته باشند و همه جانبه آن را مورد بررسی قرار دهند و امیدوار هستیم این طرح در مرحله نهایی به واقعیت‌های جامعه نزدیک شود

 

نکته ای شاید از دیده ها پنهان مانده این است که شاید این دختران نباشند که تن به ازدواج نمی دهند بلکه پسران مجرد هستند که با توجه شرایط سخت زندگی در یان اوضاع اقتصادی که هر روز فشار بیشتری بر جوانان وارد می کند ، قید ازدواج را علارغم میلشان زده اند .

جای افسوس دارد که در حالیکی به دلیل بیکاری و فقر ، بسیاری از جوانان توان تهیه جهیزیه و خرج عروسی را ندارند ، ما تصمیم به اخراج دختران مجرد از کار بگیریم

 

منبع:

tabnak.ir/fa/news/439439

بیشتر:

دانلود کلیپ پشت صحنه ی صدمات پارکور کاران حرفه ای +۱۸

دانلود کلیپ با مزه ترین شعبده بازی جهان از YouTube

این مرد چطوری با یک آناناس نظر این دختر رو جلب کرده +فیلم !

برای اولین بار دانشمندان موفق به نامرئی کردن سایه اجسام شدند

قابل توجه خواب آلو ها :اگر بیش از ۸ ساعت بخوابید ، زود می میرید !!!

دانلود کلیپ گوشی ضد آب Galaxy S5 تست واقعی در استخر و ماشین لباسشویی !!!

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*