مشکل پیامک عاطفی به کس دیگری غیر از همسر

وقتی پای پیامک عاطفی از کس دیگری در زندگی زناشویی مطرح میشود

مشکل پیامک عاطفی به کس دیگری غیر از همسر

روابط عاطفی خارج از چارچوب زن و شوهر مشکل ساز شده

 

روزنامه خراسان با نشر نامه یک مخاطب به بررسی چرایی ایجاد روابط احساسی مردان متأهل با نظر جواد غفوری نسب، کارشناس خانواده پرداخته است:

 

خانمی ۲۷ساله هستم. چند ماه بود که به رفتار شوهرم شک کرده بودم. احساس می‌کردم بی‌اعتنا و عصبانی است. با خودم گفتم شاید به خاطر کارش است ولی در تلفن همراهش یک پیامک دیدم که ظاهراً متعلق به یک خانم بود. پیامک خیلی احساساتی بود، باید چه کار کنم؟

 

جام جم سرا: یکی از دلایلی که افراد تصمیم به ازدواج می‌گیرند، نیاز عاطفی به وجود یک شخص از جنس مقابل در کنار خود به عنوان همراه زندگی است. بنابراین عواطف در عین حال که می‌تواند موتور محرکه خوبی برای حرکت زندگی باشد ندادن پاسخ مناسب به آن می‌تواند دلیل بروز برخی رخدادهای تلخ بین زن و شوهر‌ها شود.

 

 مرتبط :

عکس وقتی خیانت زن یا شوهر مجازه و میشه با کس دیگه ای خوابید ( طنز )

از نظر عاطفی همسر خود را تنها نگذارید

 

در پیامتان گفته‌اید که احساس کردید همسرتان عصبانی و بی‌اعتنا است و سپس آن را به کارش مربوط دانسته‌اید. شاید شما تحت تاثیر برخی مطالب درباره تفاوت زنان و مردان قرار گرفته‌اید و تلاش کرده‌اید شوهرتان را در مواقع عصبانیت در غار تنهایی خودش‌‌ رها کنید. توجه داشته باشید که اگر این گونه باشد، این اصلیترین اشتباه شما بوده است. درست است که مردان در هنگام بروز چالش و استرس بتنهایی نیاز دارند تا به ساماندهی افکار خود بپردازند اما این هم در مدت زمان خاصی صورت می‌گیرد و پس از آن این مهر و عاطفه زن است که می‌تواند به او در بازیابی قوای درونی‌اش کمک کند. پس در نظر داشته باشید که هر‌گاه همسر خود را در وضعیتی دیدید که عصبانی است به او اطمینان خاطر بدهید که به توانایی‌اش در حل مشکلات ایمان دارید و این مسئله را به او خاطرنشان کنید که هر لحظه آماده شنیدن حرف‌های او هستید.

هر مردی با داشتن چنین حمایت عاطفی قوی می‌تواند در برابر چالش‌ها، اعتماد به نفس بیشتری از خود نشان دهد و در روابط زناشویی خود موفق‌تر عمل کند.

 بیشتر:

ابتلا به بیماری جنسی دهانی با مصرف قلیون

ازدواج ناگهانی دختر با پدر داماد !!

در مورد آن پیامک احساسی اندکی بیشتر تامل کنید

 

نگرانی دوم شما، دیدن یک پیامک احساساتی از یک خانم در گوشی همسرتان بوده. قبل از هر اقدامی از صحت اینکه همسر شما مخاطب این پیامک بوده مطمئن شوید و خیلی سریع و یکطرفه به قاضی نروید. با فرض درست بودن ذهنیت شما درباره همسرتان، باید بگویم احساساتی بودن محتوای این پیامک می‌تواند گویای یک نکته مهم باشد؛ به این معنی که جای خالی عواطف در رابطه شما و همسرتان احساس می‌شود. چاره این است که به دنبال بازسازی روابط عاطفی خود با همسرتان باشید. ظاهراً تلاش‌هایی که تاکنون داشته‌اید، کافی نبوده و باید بیشتر به همسرتان توجه کنید.

 

این سه کار را برای بهبود رابطه عاطفی خود انجام دهید

 

توصیه می‌شود برای بازسازی روابط احساسی با همسرتان در اولین اقدام، زبان عشق همسر خود را شناسایی کنید؛ یعنی بفهمید او در چه زمان‌هایی و به چه نوع عواطفی احتیاج دارد.

در گام دوم ببینید چه تلاش‌هایی تاکنون انجام داده‌اید که در این فرآیند موفق عمل نکرده‌اید. به عبارت دیگر، اشتباهات خود را شناسایی کنید.

 

 

بیشتر:

سوء استفاده دختر جوان از توریست ها!

دام هولناک پسر برای برقراری رابطه جنسی با دختر همسایه

این مرد چطوری با یک آناناس نظر این دختر رو جلب کرده +فیلم !

جملات عاشقانه با عکس -بعضی موقع ها آدم ها نیازی…

تشویق به ازدواج با ممنوعیت استخدام برای دختران مجرد !!

رابطه ی نامشروع زن جوان مرد متاهل را وادار به قتل کرد

کار حرام شوهر با رضایت به برقراری تن فروشی زن

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*