دلیل چاق شدن پسر ها بعد از ازدواج با دختر ها کشف شد !

 

دلیل چاق شدن پسر ها بعد از ازدواج با دختر ها کشف شد !

آیا رابطه ی زناشویی علت چاق شدن مردهای متاهل است ؟

 

خیلی از ما از قدیم دیدیم و شنیدیم که وقتی یک پسر جوان لاغر مردنی ازدواج میکنه ، بعد از مدت کوتاهی از عروسی ، به شدت چاق میشه و تپل مپل میشه ، اون وقته که همه بهش میگن (( زن گرفتن بهت ساخته ! ))

 

این مسائله همیشه ذهن مارو به خودش مشغول کرده و ذهن های منحرف همیشه به این فکر می کردند که این چاق شدن بخاطر رابطه جنسی و زناشویی با همسر است و دلیل دیگری نداره .

حالا محققان زحمت کشیدند و و دلیل این مسئله رو کشف کردن و ما نیز این مقاله رو از سایت سلامانه برای شما در سایت دوترکه قرار دادیم . با هم راز این چاق شدن رو می خونیم :

 

 مطالعه‌ای جالب و جدید نشان داده است که ازدواج مردان را چاق می‌کند؛ چراکه تأهل می‌تواند عادت غذا خوردن و سایز کمر آن‌ها را تغییر دهد.

بیشتر:

آیا افزایش تعداد رابطه جنسی سرطان در مردان را کاهش می دهد ؟

تبدیل سلول های بنیادین پوست به اسپرم برای درمان ناباروری

به گزارش سلامانه و به نقل از medi india محققان دانشگاه متروپولیتن لیدز می‌گویند که مردان متأهل از مجردها چاق‌تر هستند. دلیل این امر می‌تواند افزایش تمایل آن‌ها به خوردن غذاهای شیرین پس از ازدواج باشد مثل کلوچه، کیک و پای میوه. محققان مطمئن نیستند که چرا ازدواج چنین تفاوتی را در مورد نگرش مردان به وزنشان ایجاد می‌کند اما یک احتمال می‌تواند این باشد که آن‌ها پس از روز عروسی می‌تواند احساس راحتی کنند. همچنین مردانی که با یک آشپز خوب ازدواج می‌کنند غذاهای بیشتر و خوشمزه‌تری نسبت به گذشته می‌خورند. نباید فراموش کرد که بعضی از زن‌ها عمداً به شوهرشان غذای بیشتری می‌دهند تا جذابیت آن‌ها را برای زنان دیگر کم کنند !!!۱۱
به گفته برخی محققان باوجود تقاضای زنان این مردها هستند که درنهایت انتخاب می‌کنند که می‌خواهند کثیف و نامرتب باشند یا خیر. اما همه نتایج این تحقیق بد نیست. چراکه ظاهراً مردان متأهل میوه و نان سبوس‌دار بیشتری نسبت به مجردها می‌خورند. همچنین آن‌هایی که روزهای تجرد خود را گذرانده‌اند کباب و برگر کمتری می‌خورند. مردان متأهل نسبت به آن‌هایی که از همسر خود جداشده‌اند ماست بیشتر و در مقایسه باکسانی که همسر خود را ازدست‌داده‌اند شکلات بیشتری می‌خورند.

منبع : سلامانه

گرد آوری و اضافات : ((سایت  ۲tarke.com   ))

 مشکل پیامک عاطفی به کس دیگری غیر از همسر

 جدیدترین راه کسب درآمد برای زنان شمال شهر

 متن جملات پند آموز با عکس – زندگی کوتاه تر از آن است که جوراب..

 به راحتی آب خوردن با این شش کار باهوش شوید !

 ازدواج هایی که دو روزه منجر به مطلقه شدن زنان می شود !!

 جملات پند آموز با عکس-برخلاف تمام احساساتمون..

 زن جوانی که در دام شیطانی دو باجاق گرفتار شد

 زن و شوهر به فاصله ی چند دقیقه در دو تصادف کشته شدند !

 آیا با وارد شدن شرکت اپل به ایران قیمت آیفون ارزان می شود ؟

 با خوردن این پنج خوراکی براحتی با هوش شوید

 ابتلا به بیماری جنسی دهانی با مصرف قلیون

ازدواج ناگهانی دختر با پدر داماد !!

معرفی چند خوراکی برای کاهش درد دوران قاعدگی

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*