ده تا از دانستی های جنسی عجیب که خوبه بدونید !

آموزش ها و نکات زناشویی که هیچ کسی به شما یاد نمیدهد !

 ده تا از دانستی های جنسی عجیب که خوبه بدونید  !

آموزش روابط زناشویی میتواند باعث افزایش استحکام خانواده گردد

رابطه ی جنسی معمولا برای بیشتر ما بخاطر فرهنگی در آن بزرگ شده ایم یک نقطه مبهم و تاریک است که چیز زیادی از اون نمی دونیم و به مرور زمان بعداز ازدواج دانشمون در مسائل زناشویی زیاد می شود . اما یک چیز هایی هست که حتی ما متاهلین هم از شنیدنشون تعجب می کنیم و هر کسی آنها را نمی داند . در زیر ده تا از عجیب ترین دانستی های جنسی رو برای شما تهیه کرده ایم تا شما هم بدونید !

  • رابطه جنسی مانند یک آرام بخش و مسکن عمل می کند

سردرد دارید؟ شاید بهتر باشد که رابطه جنسی داشته باشید. شواهدی وجود دارد که نشان می دهد که لذت جنسی می تواند انواع درد – درد آرتروز، درد بعد از جراحی و حتی درد پس از زایمان – را تسکین دهد. چگونگی این فرایند تا حد زیادی به دلیل ترشح هورمونی به نام اوکسیتوسین در زمان لذت جنسی است. اوکسیتوسین به بروز پیوند احساسی، آرامش و دیگر احساسات مثبت کمک می کند. با این حال، تسکین ناشی از لذت جنسی، کوتاه مدت  – معمولا ۸ تا ۱۰ دقیقه – است.

مطالب مرتبط:

شش راه برای کشیدن ترمز زود انزالی

شیوع ایدز در بین زنان ایرانی بخاطر رابطه ی جنسی بدون کاندوم

  • کاندوم دوست خوب رابطه جنسی زن و شوهر است

اگر نگران آن هستید که کاندوم بر کیفیت لذت جنسی شما تأثیر بگذارد، باید بگوییم که نگران نباشید. این باور که استفاده از کاندوم مانع از لذت جنسی زن می شود، درست نیست؛ لذت جنسی زن با استفاده یا بدون استفاده از کاندوم، به یک اندازه است. در حقیقت، کاندوم می تواند به زوج کمک کند تا روابط جنسی طولانی تری داشته باشند زیرا دیگر لازم نیست که مرد به دلیل زودانزالی، رابطه را به سرعت قطع کند. اگر مرد به دلیل عدم تحریک کافی، تمایلی به استفاده از کاندوم ندارد، می توان قبل از شروع رابطه، از تحریک دستی استفاده کرد تا مرد نیز بتواند با استفاده از کاندوم، به لذت کافی برسد.

کاندوم-های-فضایی-در-فروشگاه-ANTIHIV.ir-alien

کاندوم-های-فضایی-در-فروشگاه-ANTIHIV.ir-alien

مطالب مرتبط:

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

خطرات استفاده نکردن از کاندوم در روابط زناشویی

بررسی افزایش حجم و سایز آلت تناسلی در مردان

 

  • تقریبا ۳۰ درصد از خانم ها ارگاسم و اوج لذت جنسی را حس نمی کنند 

اگر در رسیدن به اوج لذت جنسی، مشکل دارید، بدانید که تنها نیستید. آمارها حاکی از آن است که از هر سه زن، تقریباً یکی از آنها در روابط جنسی خود به اوج لذت جنسی نمی رسد. و تقریباً ۸۰ درصد از زنان در دخول واژینالی به مشکل بر می خورند؛ تحریک چوچوله در هنگام رابطه جنسی، می تواند به حل این مشکل کمک کند اما درمان پزشکی هم مؤثر است. ناتوانی جنسی زنان شامل ناتوانی در رسیدن به لذت جنسی نیز می شود؛ این مشکل بسیار شایع -حدود ۴۳ درصد- است و موضوع مورد بحث بسیاری از تحقیقات پزشکی اخیر بوده است. درمان های موضعی تستسترون یا داروهای خوراکی برای برخی از زنان مؤثر هستند اما تعداد درمان های پزشکی مؤثر، کم است. ناتوانی جنسی زنان ممکن است در اثر بیماری های خاصی به وجود آمده باشد، بنابراین حتما به پزشک مراجعه کنید تا مطمئن شوید که به بیماری همچون مشکلات تیروئیدی، افسردگی یا دیابت مبتلا نیستید.

مطالب مرتبط:

چرخه ی زندگی آلت تناسلی !!! +۱۸

انواع روش های جلوگیری از بارداری طبیعی

 

  • نقطه ی G  ( جی ) می تواند باعث ایجاد اوج لذت جنسی زنان گردد

ادامه در صفحه ی بعد

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*