چند حرکت ورزشی برای افزایش لذت جنسی در روابط زناشویی

 

با ورزش کردن لذت بیشتری از رابطه جنسی خود ببرید

چند حرکت ورزشی برای افزایش لذت جنسی در روابط زناشویی

ورزش چه تاثیری بر روابط جنسی ما دارد ؟

برای بهبود عملکرد جنسی و در نتیجه رابطه جنسی شما، چند ورزش و تمرین زیر را پیشنهاد می‌کنیم. هرچند این ورزش‌ها برای مردان آماده شده‌اند، اما برای زنان هم می‌توانند مفید باشند.

  • شنای سوئدی (Pushups)
چند توصیه ورزشی برای روابط زناشویی بهتر

نمونه شنای سوئدی

اگر شما قرار است فقط یک تمرین انجام دهید، آن تمرین فقط شنای سوئدی می‌باشد. اگر شما نمی‌توانید شنا را روی زمین انجام دهید پس با گذاشتن درست‌هایتان برروی دیوار این ورزش را انجام دهید و هدفتان انجام ۳ دست ۱۲ تا ۱۵ تایی شنا باشد. وقتی آماده شدید شروع به انجام تمرین برروی زمین نمایید. هنگام شروع تمرین کمر خود را مستقیم نگه دارید(باسن را بالا و شکم را تو دهید) و بینیتان را نزدیک زمین نگه دارید

آموزش تصویری روش استفاده از کاندوم همراه با عکس

آموزش ماساژ با نقاط عصبی حساس به فشار + عکس

راه های عملی برای کم کردن شهوت و میل جنسی

 

  • دراز و نشست (Abdominals) 

 

شکم شما یکی از نواحی مهم در رابطه جنسی می‌باشد و شما در حین رابطه جنسی از عضلات شکم استفاده می‌نمایید. برای شروع، دراز و نشست سنتی را شروع کرده، بر پشت خود دراز بکشید، دستانتان را حایل گردن خود کرده، زانوهایتان را خم کنید و کف پاهایتان را روی زمین بگذارید. سپس بدنتان را به اندازه‌ای که شانه‌هایتان از روی زمین بلند شود بالا بیاورید. این ورزش را در ۳ تا ۵ دست ۱۵ تا ۲۰ تایی انجام دهید. برای نتیجه بهتر برروی عضلات شکم، افراد ورزش پل را هم انجام دهند. برروی زمین دراز بکشید، زانوهایتان را خم کنید، کف پایتان را برروی زمین بگذارید و شروع به بالا و پایین بردن باسنتان برای ۳ دست ۱۵ تایی نمایید. این تمرین را می توان برعکس نیز انجام داده و بجای گردن پا ها را بالا و پایین آورد

فیلم آموزش نحوه ی استفاده از کاندوم برای کارهای ضروری !!

این پنج غذا رو بخورید تا میل جنسی شما افزایش پیدا کند

معرفی انواع قرص های تاخیری با نحوه درمان زود انزالی

 

  • ددلیفت (Deadlifts) 

 

این تمرین عضلات کمر شما را تا آنجا که ممکن است محکم کرده و همچنین پاها و تنه شمارا تمرین داده و به بهبود رابطه جنسی شما کمک می نماید. ددلیفت ورزشی است که در آن شما بصورت عادی ایستاده کمی پاها را از هم باز می‌کنید، کمی خم شده و سپس شروع به برداشتن یک ورزش یا دمبل از روی زمین می‌نمایید. این ورزش بسیار آسان بوده اما ممکن است در انجام آن اشتباه نمایید. برای مشاوره حرفه‌ای درباره نحوه صحیح انجام این ورزش، با یک فرد حرفه‌ای در اینترنت یا باشگاه ورزشیتان مشورت نمایید.

 

فروش قوی ترین کاندوم تاخیری قیمت کاندوم دابل دیلی بهترین کاندوم تاخیری با کیفیت ترین کاندوم تاخیری قیمت کاندوم درمان زودانزالی افزایش رابطه زناشویی

خرید و قیمت قوی-ترین-کاندوم-تاخیری-دابل-دیلی

  • شنا و پیاده روی تند

پیاده روی تند و سایر ورزش های هوازی با بهبود بخشیدن چرخش خون در بدن می توانند باعث بهبود بخشیدن رابطه جنسی شوند. همچنین دویدن و تند راه رفتن باعث ترشح اندورفین و در نتیجه افزایش کارایی جنسی شوند.

شنا حداقل ۳۰ دقیقه و سه نوبت در هفته باعث بهبود توانایی جنسی، بهبود تناسب اندام شما و افزایش رضایت جنسی شما شود. همچنین یک تحقیق نشان می دهد که شاگران حرفه ای دیرتر از سایر افراد قدرت جنسی خود را از دست می دهند. این تحقیق بیان می کند که شناگران در سن ۶۰ سالگی رابطه جنسی ای مشابه افراد ۴۰ ساله دارند.

کاندوم های تشریفاتی مخصوص آقازاده های پولدار همراه عکس

چطوری بیشتر و بهتر نزدیکی جنسی داشته باشیم ؟فقط مخصوص زن و شوهر ها

بررسی افزایش حجم و سایز آلت تناسلی در مردان

  • تمرین کگل (Kegel exercises)

چند حرکت ورزشی برای افزایش لذت جنسی در روابط زناشویی

چند توصیه ورزشی برای روابط زناشویی بهتر

نمونه تمرین برای کگل

هرچند تمرین کگل بیشتر توسط خانم ها استفاده می‌شود، اما فوایدی برای بهبود رابطه جنسی در آقایان هم دارد. این فواید شامل کمک به حفظ ادرار و همچنین کمک به بهبود عملکرد جنسی، افزایش کنترل بر ارگاسم میباشد.

انجام تمرین کگل در صورتیکه بدانید باید از چه ماهیچه هایی استفاده کنید ساده می‌باشد، برای پیداکردن ماهیچه های مناسب.

برای اشنایی دقیق تر با تمرینات کگل مقاله ی زیر را بخونید :

ورزش کگل برای مردان : مزایا و آموزش چگونگی انجام آن

 

  • چه ماهیچه هایی را برای انجام کگل باید تقویت کرد
  • روش پیداکردن ماهیچه مناسب. برای این منظور هنگام ادرار سعی به نگه داشتن و یا کم کردن سرعت خروج ادرار نمایید. ماهیچه ای که برای این کار استفاده می‌کنید، یکی از این ماهیچه هاست. ماهیچه دوم نزدیک مقعد بوده و برای جلوگیری از خروج بادشکم توسط شما استفاده می‌شود. یکی دیگر از راههای یافتن ماهیچه ها ایستادن جلوی آینه و سفت کردن ماهیچه های ذکر شده است. زمانیکه این ماهیچه ها را می‌کشید، انتهای آلت شما به سمت شکمتان نزدیک می‌شود، حالا ماهیچه های مناسب را پیداکرده اید.
  • از تکنیک مناسب برای این کار استفاده نمایید. بعد از اینکه ادرار کردید، دراز کشیده زانو ها را خم کنید. سپس شروع به سفت کردن ماهیچه ها نمایید، برای ۳ ثانیه نگه شان دارید و سپس ماهیچه ها را برای ۳ ثانیه آزاد نمایید. این تمرین را برای مدتی انجام داده و تکرار کنید ولی زیاد به خود فشار نیاورید. در گذر زمان و با قوی شدن ماهیچه هایتان این کار را هنگام نشستن، ایستادن و یا حتی راه رفتن ادامه دهید.
  • تمرکز کنید. برای انجام این تمرین فقط ماهیچه های ذکر شده را سفت کنید و کاری با ماهیچه های ران پا، شکم و باسن نداشته باشید. از نگه داشتن نفس خود اجتناب کرده و آزادانه نفس بکشید.تمرین را سه بار در روز تکرار نمایید. هدفتان حداقل سه ست ۱۰ تایی باشد.
  • چند روش دیگر برای بهبود رابطه جنسی

 

 

اگر علاقه به دراز و نشست، شنای سوئدی و یا ددلیفت ندارید نگران نباشید چراکه محققان معتقداند هر نوع ورزشی که به بهبود سلامتی کمک کرده می تواند برای شما مفید بوده و همچنین به بهبود رابطه جنسی منجر شود.

همچنین برای اینکه شما را به انجام ورزش تشویق کنیم، اطلاعات دیگری هم در اختیار شما قرار می دهیم.

تحقیقی که برروی مردان بالای ۵۰ سال انجام شده نشان داده خطر ابتلا به اختلال نعوظ در مردان پرتحرک و ورزشکار ۳۰ درصد کم تر از سایر مردان است.

همچنین افرادیکه معمولا ورزش می کنند، معمولا تصویر بهتری از خودشان نسبت به افراد بی تحرک دارند. تحقیقی نشان می دهد که ۸۰ درصد مردان و ۶۰ درصد زنانی که ورزش می کنند جذابیت جنسیشان بالاتر از حد متوسط است.

در آخر و بعد از مطالب بالا به شما توصیه می کنیم، مهم ترین عامل در رابطه جنسی را فراموش نکنید. رابطه جنسی نه با ماهیچه های شکم، ران و … بلکه با صحبت های عاشقانه و محبت زوجین به هم آغاز شده و لذت بخش می گردد

آموزش ماساژ آرامش بخش بدن زن و شوهر برای تمدد اعصاب همراه با عکس

همه ی آنچه که در مورد زود انزالی و راه های درمان آن باید بدانید

یک آلت تناسلی خیلی مردانه .با مردی که سه تا بیضه داره آشنا بشید !!!

.

منبع :راستینه

درباره‌ی mozi

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*