آیا میتوان مشکل ارگاسم و دیر انزالی در زنان را حل کرد

رفع مشکلات ارگاسم و دیر انزالی در زنان

آیا میتوان مشکل ارگاسم و دیر انزالی در زنان را حل کرد ؟

علت مشکلات دیر انزالی در زنان چه چیز میباشد ؟

چگونه میتوان مشکل عدم ارگاسم را تشخیص داد؟

عدم ارگاسم و دیر انزالی مشکل اغلب زنان است که بسیاری از آنان توجهی به درمان آن نمیکنند و حتی نمیدانند که باید برای درمان آن اقدام کنند . در این مقاله سعی بر آن داشته ایم که برای مشکلات ارگاسم بانوان راه حل هایی ارایه دهیم .امیدواریم توانسته باشیم راهنمایی لازم را به زنان برای درمان مشکل ارگاسم و دیر انزالی ارایه داده باشیم.

 • در صورت داشتن مشکل عدم ارگاسم برای درمان آن چه کارهایی باید انجام داد؟

اگر با مشکل جسمی رو به رو هستید، پزشک مربوطه درمان مناسب را تجویز خواهد کرد، و اگر با مشکل روانی رو به رو هستید، درمانگر جنسی راه کارهای مناسب را پیشنهاد می دهد.

زنان باید دریابند که چگونه و با چه تحریک هایی به ارگاسم می رسند، و گاهی برای رسیدن به ارگاسم نیاز دارند که در ذهن خود خیال پردازی کنند. اگر خانمی متوجه شد از نظر فیزیکی به چه تحریکات جنسی نیاز دارد، در این هنگام باید دید آیا می تواند به راحتی نیازهایش را به همسرش بگوید؟! بنابراین برای حل مشکل ابتدا باید منشاء فیزیولوژیکی مسئله پیدا شود و سپس به بررسی راه حل های روابطی پرداخت.»

درمورد آقایان نیز روش درمان به همین صورت است. مهم ترین مسئله برای داشتن یک رابطه جنسی خوب، صحبت کردن درمورد این مسئله با همسرتان است. اگر می خواهید به اوج لذت جنسی برسید یا فقط می خواهید در اتاق خوابتان احساس آرامش و راحتی کنید، در هر صورت باید نیاز ها و خواسته هایتان را برای شریک زندگیتان بیان کنید.

آیا میتوان مشکل ارگاسم و دیر انزالی در زنان را حل کرد ارگاسم زنان ارگاسم زن ارگاسم در زنان درمان دیر انزالی دیر انزالی زنان راه دیر انزالی تحریک جنسی تحریک زن

چگونه میتوان مشکل عدم ارگاسم را تشخیص داد؟

در صورت داشتن مشکل عدم ارگاسم برای درمان آن چه کارهایی باید انجام داد؟

مرتبط :

هفت خطایی که مردان ناشی در رابطه جنسی انجام می دهند

چند نکته آموزشی در مورد اولین تجربه جنسی شب زفاف

تاثیر عشق در میزان لذت رابطه ی زناشویی

 

اگرچه ممکن است صحبت درمورد مسائل جنسی در ابتدا کمی خجالت آور و نحوه برخورد طرف مقابل نسبت به این مسئله کمی نگران کننده باشد ولی بالاخره باید از یک جایی شروع کرد، و تمام مسائل و مشکلات حل نشده را مطرح نمود. حتی اگرمسائلی مانند محیط نامرتب خانه، مانع ایجاد آرامش در شما می شود باید با صحبت کردن حل و فصل شوند تا در نهایت با آرامش ایجاد شده به اوج لذت در رابطه جنسی خود برسید.

در مورد اینکه چه می خواهید؟ چه چیزی را دوست دارید؟ و نیازهای شما چیست؟ صحبت کنید. زیرا نرسیدن به ارگاسم تاثیرات منفی روی شما می گذراد و متقابلا این اثرات منفی به شریک زندگیتان منتقل خواهد شد. صحبت درمورد رابطه جنسی موجب افزایش احساس صمیمیت و نزدیکی در بین شما می شود و موجب می شود شعله های عشقی که انتظارش را می کشیدید در اتاق خواب بر افروخته شود.

رابطه جنسی، بهترین راه برای ایجاد یک رابطه ی عمیق جسمی و روحی با شریک زندگی است؛ بنابراین احساس خوبی در شما ایجاد می کند. اما اگر در این رابطه ارگاسم حاصل نشود، هر دو نفر احساس نارضایتی می کنند. نرسیدن به اوج لذت جنسی می تواند دلایل جسمی و روحی متفاوتی داشته باشد، اما تشخیص صحیح و معاشقه درمانی به شما آموزش می دهد که چگونه در یک رابطه جنسی به ارگاسم برسید و از آن لذت ببرید.

مرتبط :

معرفی انواع قرص های تاخیری با نحوه درمان زود انزالی

گذری بر کاندوم های طعم دار همراه با عکس کاندوم میوه ای !! +۱۸

تاثیر عشق در میزان لذت رابطه ی زناشویی

 

 

اگر چه در جریان آمیزش جنسی، تعدادی از خانم ها به سختی به اوج لذت جنسی می رسند و یا هرگز آن را تجربه نمی کنند، اما این مشکل، همیشه یک مشکل زنانه نیست، و همچنین ممکن است آقایان هم برای رسیدن به ارگاسم مشکلاتی داشته باشند. به ویژه برخی از مشکلات جسمی و روحی در یک رابطه، رسیدن به ارگاسم را برای طرفین مشکل تر می شود. ولی راه حل هایی برای مشکل وجود دارد.

 

آیا میتوان مشکل ارگاسم و دیر انزالی در زنان را حل کرد ارگاسم زنان ارگاسم زن ارگاسم در زنان درمان دیر انزالی دیر انزالی زنان راه دیر انزالی تحریک جنسی تحریک زن

رفع مشکلات ارگاسم و دیر انزالی در زنان

 

عدم حصول لذت جنسی شامل:

 •   ارگاسم به هیچ عنوان حاصل نمی شود
 •   ارگاسم با تاخیر حاصل می شود (رسیدن به ارگاسم زمان زیادی طول می کشد و یا تحریکات زیادی نیاز است)
 •   ارگاسم رضایت بخش حاصل نمی شود
 •   انزال دیررس
 •   انزال بدون ارگاسم

برخی از دلایل بالقوه ی این مشکل در خانم ها و آقایان :

 •   وجود مشکلی در رابطه
 •   یکنواختی و خسته کننده بودن اتاق خواب
 •   آسیب جسمی یا روحی، مانند حس تجاوز یا سوء استفاده جنسی
 •   میزان سلامتی افراد که بر روی اعصاب و سطح هورمون آن ها اثر می گذارد
 •   احساس خجالت نسبت به رابطه جنسی
 •   عدم اطلاعات کافی در مورد ارگاسم، رابطه ی جنسی و تحریکات مؤثر
 •   اثرات جانبی برخی از داروها، مانند داروهای ضد افسردگی

احساس ترس مانع ارگاسم می شود .افراد از نظر فیزیولوژیکی ممکن است به درستی تحریک نشوند. اگر خانم یا آقایی به دست خودشان تحریک شوند، به سختی توسط دیگران تحریک می شوند.»

 • تشخیص مشکل عدم ارگاسم

  اگر شما با مشکل ارگاسم رو به رو هستید، توصیه می شود که به درمانگر جنسی مراجعه نمایید تا منشاء مشکل شما را بیابد و شما را به درستی درمان کند. ممکن است نرسیدن به ارگاسم ناشی از یک مشکل جسمی باشد و درمانگر شما را راهنمایی می کند که به پزشک مربوطه مراجعه نمایید.

درمانگر جنسی درمورد نحوه برقراری روابط جنسی، شریک جنسی و همچنین انتظارات و خواسته های شما در یک رابطه جنسی سؤال هایی می پرسد، و شما باید با آمادگی و صداقت به تمام سؤالات او پاسخ دهید.

منبع :ir med.com

بیشتر بدانیم :

چطوری بیشتر و بهتر نزدیکی جنسی داشته باشیم ؟فقط مخصوص زن و شوهر ها

استفاده از کاندوم های با پوست بره در رابطه ی جنسی

سوال شما: با وجود استفاده از کاندوم آیا ممکنه من حامله باشم ؟خیلی نگران بارداری هستم

سوال شما: تجربه ی اولین نزدیکی جنسی با همسر و نعوظ نکردن مرد

آیا کودکان باید در مدارس آموزش جنسی ببینند

بازداشت ۵۰ دختر و پسر در پارتی مختلط

سزارین یا زایمان طبیعی عوارض و فواید آن

درباره‌ی noori

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*