استفاده از کاندوم-اسپری نسل جدید کاندومها !

کاندومهای آینده چطوری درست میشند ؟

استفاده از کاندوم-اسپری نسل جدید کاندومها !

استفاده از اسپره لاتکس بجای کاندوم های معمولی

آیا نسل جدیدی از کاندوم ها در راه است ؟

زوجین برای پیشگیری از بارداری از کاندوم های لاتکس استفاده میکنن . به عقیده مایکل چو ،استفاده از بسته اختراعی وی ( کاندوم -اسپری به منظور پیشگیری از بارداری) ، مطمئن تر و آسانتر از دیگرکاندوم های موجود در بازار است . با الهام از اختراع جان وینزنز ( مخترع کاندوم اسپری در سال ۲۰۰۸ ) ٬ مایکل چو پکیجی رو برای زوج های عاشق اختراع کرد که شامل کمربند هوشمند کنترل از راه دور بود . وی پکیجی اخترال کرد که با ریموت کنترل میتونه طعم و رایحه کاندوم عوض شه .
وی که دانشجوی طراحی است ٬کاندوم اسپری رو اختراع کرد که اختراع او مورد توجه قرار گرفت . اختراع مایکل به زوجین این امکان رو میده تا کاندوم اسپری رو روی آلت جنسیشون به منظور پیشگیری از بارداری و اطمینان بیشتر اسپره کنن . به عقیده وی ، استفاده از آن از کاندوم های معمولی آسان تر و جذاب تر است و زوجین بیشتر تمایل به استفاده از اون رو دارن .مایکل چو اختراع جدیدش رو از اولین مردی که ادعا میکرد کاندوم اسپری اختراع کرده ٬ ایده گرفت .

کاندومهای آینده چطوری درست میشند استفاده از کاندوم-اسپری نسل جدید کاندومها !استفاده از اسپره لاتکس بجای کاندم های معمولی آیا نسل جدیدی از کاندوم های در راه

آیا نسل جدیدی از کاندوم-ها در راه است ؟

مرتبط :

بررسی کاندوم به عنوان روش جلوگیری از بارداری

چطوری کاندوم خانم ها رو از بیماری ایدز نجات میدهد

تعیین بهترین زمان بارداری در تخمک گذاری
در سال ۲۰۰۸جان وینزنز، اولین کاندوم اسپری رو بعد از الهام گرفتن از مکانیک یه ماشین در کارواش برای استفاده مردان اختراع کرد . اولین نمونه دارای لوله پلاستیکی سفت با دهانکی روی آن بود که مایع لاتکس رو با آن اسپره میکرد . اما اختراع او چندان مورد توجه زوجین قرار نگرفت و  زوجین مجبور بودن سه دقیقه برای خشک شدنش صبر کنن که این کار باعث از بین رفتن و یا کاهش میل جنسیشون میشد .
اکنون مایکل چو سعی داره تا با اختراع جدیدش ٬ایرادات این اختراع رو برطرف کنه . به عقیده او با وجود استفاده از اختراعش دیگر نیازی به استفاده از کاندوم های مختلف وجود نداره و زوجینی که تمایل به استفاده از کاندوم ندارن ، میتونن مستقیم اختراع جدیدش رو به منظور پیشگیری از بارداری بر روی آلت جنسی اسپره کنن .

کاندومهای آینده چطوری درست میشند استفاده از کاندوم-اسپری نسل جدید کاندومها !استفاده از اسپره لاتکس بجای کاندم های معمولی آیا نسل جدیدی از کاندوم های در راه

استفاده از اسپره لاتکس بجای کاندوم های معمولی

مرتبط :

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

آیا مشکلات جنسی ریشه ی اکثر طلاق ها هستند ؟

این کاندوم بیماری جنسی را با تغییر رنگ مشخص میکند

 

 

 

  • کاندومی که بیماری های جنسی رو با تغییر رنگ نشون میده

کاندوم هوشمندی که بیماری جنسی رو شناسایی میکنه و میتونه به کاهش شیوع بیماری جنسی کمک کنه . این ایده گروهی از دانشجویان به منظور مبارزه با افزایش میزان عفونت بود که در جایزه فناوری جوانان شرکت کرد . این کاندوم دارای لایه آغشته به موادی است که به باکتری ها و ویروس های بیماری های جنسی حمله میکنه . و در صورت وجود بیماری جنسی ، باکتری ها و مولکول های بیماری جنسی بسته به نوع بیماری رنگ خاصی رو نشون میدن .

او پکیجی رو برای زوج های عاشق اختراع کرد که دارای کمربند هوشمند است و توسط ریموت کنترل ،کنترل شده است و نسبت به کاندوم های معمولی تفاوت هایی داره . ریموت کنترل همچنین قادر است تا رایحه ها و لذت های مختلف رو کنترل کنه . وی با اختراع این بسته سعی داشت تا لذت زنان را از رابطه جنسی افزایش بده .

او کاندوم اسپری رو اختراع کرد و در اختراعش از آخرین تکنولوژی که باعث افزایش لذت هر یک از زوجین میشه ، استفاده کرد.
به عقده او ٬ انقلابی رو در کاندوم اسپری بوجود آورد که توسط محیط زیست تجزیه میشه . او در مصاحبه خود به این موضوع اشاره کرد که شرکت های تولید کاندوم نیاز به ایجاد تغییراتی در تولید کاندوم دارن .و هرگز نباید به تولید نوع ساده و قدیمی کاندوم اکتفا کنند . کاندوم های بسیاری وجود دارند که دارای رایحه های مختلفی هستن و یا به گونه ای ساخته شده اند که باعث افزایش لذت زوجین میشن و زوجین تمایل بیشتری به استفاده از آنها نشان میدهن و با افزایش تمایل زوجین به استفاده از کاندوم آمار سرایت بیماری های مقاربتی و ایدز کاهش پیدا خواهد کرد .
ایده مایکل چو دور از واقعیت نیست و اخیرا یک شرکت چینی تولید کننده ٬ کاندوم اسپری رو برای زنان تولید کرده که دارای کفی است که مانعی فیزیکی برای مایع منی بوجود میاره و امکان بارداری ناخواسته رو با وجود استفاده از کاندوم اسپری به حداقل میرسونه .

 

ترجمه و منبع

((سایت تخصصی دوترکه ))

source :dailymail

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

 

بیشتر بدانیم :

هفت خطایی که مردان ناشی در رابطه جنسی انجام می دهند

چند نکته آموزشی در مورد اولین تجربه جنسی شب زفاف

تاثیر عشق در میزان لذت رابطه ی زناشویی

چگونگی مراجعه زنان باردار به دکتر دندانپزشک

افزایش رشد مو و ناخن از علائم هفته ی بیست ام بارداری

اختراع روشی جدید برای جلوگیری از بارداری و مقابله با HIV ،ایدز

آیا تعداد زیاد نزدیکی جنسی باعث کاهش اسپرم و شانس بارداری میشود ؟

درباره‌ی noori

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*