استفاده از کاندوم مغزی در زندگی روزانه !!

اهمیت کاندوم برای پوشاندن مشکلات زندگی

استفاده از کاندوم مغزی در زندگی روزانه

آیا قبل از مقاربت های روانی باید از کاندوم مغزی استفاده کرد ؟

واکنش شما در لحظات پر استرس چیست؟
سوالهای زیادی در زمان استرس در ذهن شما خواهد آمد . به دلیل سوالات پی در پی که تو ذهنتون بوجود میاد حس عجیبی بهتون دست میده ،مثل احساس کوبیده شدن سر به دیوار . ذهنتون مثل باد به گذشته سیر میکنه و تمام مسائل کوچیک رو نیز بیاد میارید . هرگز مسائل کوچیک و جزئی رو تو زندگیتون دست کم نگیرید . مسائل کوچیک باعث بوجود اومدن مشکلات بزرگ میشند . بنابراین چیزهای کوچیک بسیار مهم و پر اهمیت هستند . با بودن تو یه محیط کسل کننده باعث افزایش فکر های منفی ذهنتون میشید . هر چقدر فکر منفی ذهنتون بیشتر باشه با مشکلات بیشتری در گیر خواهید بود . با توجه به موضوعات و مشکلات جزئی سردرگمی و پریشانیتون بیشتر میشه ،نسبت به علایقتون سرخورده تر میشید .
آیا علتش رو میدونید ؟ این ها ساده ترین واکنش انسان است . زمانی که نمیتونید عصبانیتتون رو به کسی که شما رو عصبانی کرده منتقل کنید ٬ تمام خشم و غضب تون رو به اعضای خانواده ٬ دوستای صمیمی و یا اقوامتون منتقل میکنید .

مرتبط :

شکل های مختلف کاندوم مردانه همراه با عکس

عوارض کم خوابی بر روی مغز

لاغری و اسراری که باید برای تناسب اندام بدانید

چگونه زیاد تر برنج بخوریم و بیشتر لاغر بمانیم

 
یکی از دلایل ممکن تخلیه خشم میتونه نداشتن شناخت درست از تلاش هایتان باشد . مهمتر از آن اینکه انتظار دریافت پاداش و یا تشکر از دیگران برای انجام کارتان دارید .
با انجام برخی کارها ممکنه باعث خنده همکاران و یا دوستانتان شوید . با نشان دادن عصبانیت و خشمتون باعث بوجود اومدن مشکلات دیگری نیز خواهید شد . بنابراین سعی کنید احساس واقعیتون رو بروز ندید و جلوی خشمتون رو بگیرید . بعضی مواقع به دلایل مالی مجبورید سکوت کنید . نباید با رئیستون با خشم رفتار کنید . بخاطر مسئولیتی که در قبال خانوادتون دارید خشمتون رو سرکوب میکنید .
با جمع کردن تمام این فشارها ممکنه از خودتون بپرسیدکه آیا سیستم حفاظت مناسبی دارید ؟
 بعد از مرتکب شدن برخی اشتباهات در زندگی تان نمیتونید اشتباهتون رو پاک کنید . با عکس العمل اشتباه در مقابل افرادی که دوستشون دارید ٬ اعتماد بینتون رو کمتر میکنید و بین رابطه تون فاصله میاندازید . همچنین خشم و عصبانیت روی افکار و رفتار شما تأثیر منفی خواهد گذاشت . برای از بین بردن هجوم افکار متفاوت به مغزتون ٬ به کاندومی نیاز دارید تا افکار های انباشته شده در مغزتون رو بپوشونه .

 

  • کاندوم مغزی به چه معناست ؟

کاندوم مغز ،کاوری است که روی افکار منفی ذهنتون قبل از مقاربت روانی قرار داده میشود . و تمام انزال سرخوردگی شما رو بلاک میکند ‌.
نیازی نیست خشمتون رو سرکوب کنید . حالت خشم نوعی اسید است که میتونه برای رگ ها بسیار مضر باشه . اما حالت خشم نباید در بدن حبس شود و باید با رفتار کنترل شده ای از بدن خارج شود . اما نه با رفتار های نادرست .

مرتبط :

آموزش ماساژ دادن صورت و زیبا سازی پوست با نقاط فشار + عکس

چرخه ی زندگی آلت تناسلی مردان از نظر علمی

بررسی کاندوم به عنوان روش جلوگیری از بارداری

 

  • آیا دلیل بروز مشکلات رو تو زندگی میدونید ؟

شما تمام مشکلات زندگیتون رو فقط با تفکر و فکر درست حل میکنید . برای غلبه کردن بر هر مشکلی ٬ نیاز است که فقط کمی قدم بزنید و به حل اون مشکل فکر کنید . ذهنتون رو از تمام مشکلات رها کنید .

 

  • اهمیت کاندوم برای پوشاندن مشکلات زندگی شما :

قبل از اینکه مشکلات به افکار شما هجوم بیاورند میتونید تغییر مکان دهید تا فکر آزادتری داشته باشید . میتونید خونسرد باشید و جلوی خشمتون رو بگیرید .میتونید واکنشتون رو نسبت به خشمتون تغییر دهید تا دلخوری هاتون رو کاهش دهید .
نمیشه این حقیقت رو انکار کرد که میشه از دیگران خیلی چیزها یاد گرفت ولی سعی کنید نکات منفی رفتار های دیگران رو یاد نگیرید و در حالت خشم ازشون استفاده نکنید . این کاور یه منطقه خصوصی برای شما بوجود می آورد که میتونید به رفتار هایتان بیندیشید . و محیط اختصاصی برایتان بوجود می آورد تا بتونید به رفتار هایتان بیندیشید .برخی افراد باور دارند که با مشورت کردن درباره ی حل مشکلشون میتونند بهترین و قوی ترین کاور رو داشته باشند . مشورت کردن با افراد دانا میتونه تو حل مشکلاتتون بسیار موثر باشه . سعی کنید جایی رو برای آرامش پیدا کنید که هیچ صدایی شما رو آزار ندهد و بتونید به راحتی درباره ی حل مشکلتون فکر کنید . زمانی که در یک زمان مشکلات زیادی بر شما غالب میشود ٬ نمیدونید چی کار کنید و سردر گم خواهید بود و اجازه میدید که کاندوم مغزتون اصطکاک پیدا کند و در نتیجه پاره شود . پس باید از هجوم افکار به مغزتون جلوگیری کنید .

 

ترجمه و منبع

((سایت تخصصی دوترکه ))

source :huffingtonpost

کپی این مطلب بدون تغییر عنوان و فقط با لینک به این صفحه مجاز است

پست هایی که نبینید از دستتون رفته !!

ده تا از دانستی های جنسی عجیب که خوبه بدونید!

چگونگی خرید کاملاً محرمانه و مخفیانه محصولات

مقایسه ای جالب بین مستاجران ایرانی و آلمانی !

این کاندوم بیماری جنسی را با تغییر رنگ مشخص میکند

رابطه جنسی در دوران بارداری چه تاثیری روی جنین داره  ؟

مثلث های عشقی- جنسی سومین عامل طلاق در ایران !

هفت دانستنی جالب در مورد کاندوم های زنانه + عکس

لک های صورتم رو چجور میتونم درمان کنم ؟

چطوری میل جنسی همسرم رو به حالت قبل برگردونم ؟

سوال شما: تجربه ی اولین نزدیکی جنسی با همسر و نعوظ نکردن مرد

چه کسانی به سکس درمانی نیاز دارند ؟!

 

درباره‌ی noori

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*