کاندومی به نازکی موی سر انسان از جنس علف !!

زن ایرانی برای اولین بار موفق به ساخت نسل جدیدی از کاندوم ها شد !

کاندومی به نازکی موی سر انسان از جنس علف  !!

موفقیت در ساخت نسل جدیدی از کاندوم ها که از علف ساخته میشوند .

 

محققان در حال تست و ازمایش ماده ای ساخته شده از nanocellulose هستند که از ترکیب نوعی علف بدست میاید و می تواند برای ساخت نسل جدید کاندومها استفاده شود .
بنابر گفته محققان دانشگاه Queensland استرالیا ، با وجود تلاش های بی وقفه برای ایجاده ماده ی جدید برای استفاده در کاندوم ها ، ساختار کاندوم ها در چند دهه ی اخیر تغییر چندانی نکرده و پیشرفت خاصی حاصل نشده .
اما هم اکنون دانشمندان استرالیایی ماده جدیدی کشف کرده اند که از گیاهان وحشی موجود در طبیعت استخراج میشود و می تواند با اضافه شدن به لاتکسه کاندوم های معمولی ، بطور قابل ملاحظه ای آنها را نازک تر کند تا جایی که فرد حتی پوشیدن آن را احساس نکند و در عین حال مانند کاندوم های معمولی مقاوم باشد .
ماده جدید ساخته شده از علف ، spinifex نام دارد که در تپه های شنی سواحل غربی استرالیا ، افریقا ،آسیا و خوشبختانه خاورمیانه پیدا میشود .
عکس-کاندوم-بسیار-نازک-فروشگاه-کاندوم-condomاین گیاهان بصورت سنتی توسط ساکنان بومی استرالیا بخاطر خاصیت چسبندگی آن به عنوان چسب استفاده میشده اما محققان بتازگی کشف کرده اند که چگونه می توان ماده چسبناک داخل این گیاه را فراوری کنند تا برای ساخت کاندوم استفاده کنند .
آنها متوجه شدند اگراین گیاه را خرد کنند و با ماده ی sodium hydroxide ترکیب کنند ، ماده خمیری شکل حاصل میشود که در صورتیکه تحت فشار بالا قرار بگیرد ، مواد زائد آن جدا شده و ماده چسبنده و محکم و خالصی از آن استخراج می شود که براحتی میتواند با هر ماده دیگری مانند لاتکس کاندوم ترکیب بشود . همانطور که میدانید لاتکس مهم ترین ماده قابل استفاده برای ساخت کاندوم های امروزی میباشد.

 

اخیرا محققان ماده بدست آمده را با لاتکس ترکیب کردند و به کاندوم بسیار نازک به ذخامت فقط ۴۵ میکرون دست پیدا کردند .
توجه داشته باشید که کاندومی به نازک ۴۵ میکرون ، ذخامتی فقط به اندازه موی انسان دارد .
دانشمندان متوجه شدند که با وجود اینه این کاندوم بسیار نازک بوده اما از نظر عملکرد حتی از کاندوم های معمولی نیز محکمتر و مقاوم تر هستند چراکه می توانند فشار بیشتری را تحمل کنند و بدون پارگی قدرت کشش بیشتری داشته باشند .
محققان امیدوار هستند که بزودی نسل جدید کاندوم های نازک وارد بازار بشوند که حداقل ۳۰ درصد نازک تر از مدل های قبلی هستند و همزمان مقاومت بالاتری دارند .
خرید انواع کاندوم اینترنتی

علاوه بر ساخت کاندوم های نازک می توان با استفاده از این ماده دستکش های جراحی نازکی ساخت که حس لامسه ی پزشک در حین جراحی را کاهش نمی دهند .
انقلابی در صنعت کاندوم با ورود کاندوم های Spinifex
سالیان سال است که دانشمندان در حال پیدا کردن ماده ای جدید برای جایگزین کردن لاتکس در کاندوم هستند که با نازک کردن کاندوم علاوه بر اینکه فرد را در مقابل بیماری های جنسی و بارداری ناخواسته محافظت می کنند ، از احساس فرد در هنگام رابطه ی جنسی کم نکنند تا افراد بیشتری مایل با استفاده از کاندوم بشوند .

عکس-جدیدترین-کاندوم-های-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

                                        عکس-جدیدترین-کاندوم-های-فروشگاه-انتی-اچ-ای-وی

در همین راستا کاندومهای آزمایشی از ژل ، نانوفاریک ها و حتی باکتری ساخته شده اند ولی هیچ کدام به مرحله ازمایش در نیامده اند که مشخص شود چه واکنشی در تماس با اسپرم ، محیط واژن و یا ژل های لوبریکانت خواهند داشت .
اگر ازمایشات نهایی کاندوم Spinifex بخوبی سپری شوند ، می توان امیدوار بود که جایگزین مناسبی برای کاندوم های لاتکس روانه ی بازار می شود که فرد از پوشیدن آن علاوه بر احساس امنیت و محافظت ، لذت بیشتری را نیز تجربه می کند.
مزیت دیگر این کاندوم شباهت آن به کاندوم های لاتکس است که باعث میشود فرد ترس از یک ماده جدید و ناشناخته را نداشته باشد و با میل بیشتری از نازک بودن آن استقبال کند .
همانطور که در تصویر میبنید ، محقق ایرانی خانم دکتر نسرین امیرعلیان ، یکی از محققان دانشگاه کویزلند استرالیا می باشد که در حال پژوهش و مطالعه بیشتر بر روی این کاندوم است .
درصورتیکه مدل نهایی این کاندوم تجاری سازی شود ، شاهد افزایش مصرف کاندوم و کاهش نفوذ ایدز در کشور های جهان سومی مانند افریقا خواهیم بود . متاسفانه در کشور ما نیز به علت پایین بودن آموزش های مرتبط نرخ رشد ایدز بالا بوده و درصد اندکی از افراد تحصیل کرده و یا با فرهنگ بالای جامعه از کاندوم برای ایمنی بیشتر استفاده میکنند .

 

منبع : فروشگاه اینترنتی کاندوم آنتی اچ ای وی

درباره‌ی یکی از نویسندگان سایت

یکی از نویسندگان سایت
درصد بالایی از طلاق ها در کشور ما به علت مشکلات جنسی و نبودن پاسخ های مناسب برای مسائل زناشویی در بین زوجین است . به امید روزی که دیگه هیچ زن و شوهری در ایران بخاطر مشکلات جنسی از هم جدا نشند.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*