بعد از شکست عشقی چه کار کنم؟چطوری از پسش بر بیایم؟

بعد از شکست عشقی چه کار کنم؟چطوری از پسش بر بیایم؟

چگونه بعد از بهم زدن رابطه به آرامش برسیم؟

پایان دادن به یک رابطه بسیار سخت است، مهم نیست که این تصمیم شما بوده و یا شخص مقابلتان. بعد از اتمام رابطه ممکن است با احساسات رنج آور و بدی دست و پنجه نرم کنید.احساساتی که با بیشترین سرعت ممکن دلتان می خواهد از دستشان خلاص شوید . راه های مختلفی وجود دارد که می توانید از طریق آن ها این احساسات دردناک را از بین ببرید و زندگی جدیدی را شروع کنید، مانند نوشتن در مورد احساساتتان . باید به خودتان حق بدهید که غمگین و در مورد برگشتن به رابطه محتاط تر باشید. به خاطر داشته باشید که برای عبور از این شرایط نیاز به وقت و حوصله زیادی دارید . اگر همه چیز با گذر زمان بهتر نشد، به یاد داشته باشید که همیشه می توانید روی حمایت دوستان، خانواده و یا حتی یک مشاور حساب کنید.

بعد از شکست عشقی چه کار کنم؟چطوری از پسش بر بیایم؟چگونه بعد از بهم زدن رابطه به آرامش برسیم؟ طلاق بعد از جدایی بعد از به هم زدن با دوست دختر بهم زدن با دوست پسر

پایان دادن به یک رابطه بسیار سخت است

 فاصله خود را حفظ کنید

حتی اگر شما و طرف مقابل سابقتان تصمیم گرفته اید با هم دوستان معمولی بمانید ،باز هم بلافاصله پس از فروپاشی رابطه تان به طور کامل ارتباطتان را با او قطع کنید. این به این معنی است که دیدن یکدیگر ممنوع است.ارتباط با اعضای خانواده و دوستانش ممنوع است. هیچ تماس تلفنی ، هیچ ایمیلی، هیچ پیام های متنی، هیچ چک کردن اینستاگرام  و فیس بوکی و… در  کل  هیچ جای مشترکی نباید بین شما وجود داشته باشد.  

لازم نیست برای همیشه از صحبت کردن در باره او اجتناب کنید، اما نیاز دارید تا زمانی که به طور کامل از پس جدایی بر نیامدید این روند را ادامه دهید.

اگر او تلاش می کند شما را برای دیدن دوباره اش متقاعد کند، صادقانه از خود بپرسید هدف این دیدار چیست؟  اگر شما همه چیز را تمام شده می دانید, با دیدن او فقط  کار را برای خود سخت تر  میکنید و دوباره قطع کردن رابطه  مشکل تر خواهد شد.

ممکن است مجبور باشید به برخی از تماس های او پاسخ بدهید و یا او را ببینید. مثلا برای برداشتن وسایلتان و یا امضای برگه های طلاق و غیره، اما سعی کنید تا آن جا که می توانید این تماس ها و دیدار ها را محدود کنید . مگر اینکه کاملا ضروری باشد.اگر هم مجبور به این تماس ها و دیدار ها بودید سعی کنید بسیار کوتاه و یا در جلسات رسمی باشد .

بعد از شکست عشقی چه کار کنم؟چطوری از پسش بر بیایم؟چگونه بعد از بهم زدن رابطه به آرامش برسیم؟ طلاق بعد از جدایی بعد از به هم زدن با دوست دختربعد از شکست عشقی چه کار کنم؟چطوری از پسش بر بیایم؟چگونه بعد از بهم زدن رابطه به آرامش برسیم؟ طلاق بعد از جدایی بعد از به هم زدن با دوست دختر بهم زدن با دوست پسر بهم زدن با دوست پسر

با دیدن او فقط کار را برای خود سخت تر میکنید و دوباره قطع کردن رابطه باز هم مشکل تر می شود

فضای خود را سازماندهی کنید

به هم زدن یک رابطه می تواند نشانی از یک شروع جدید باشد. بنابراین، تمیز کردن و سازماندهی فضای شخصی خود به شما احساس سرحالی می دهد و شما را برای چیزهای جدید آماده می کند . یک محیط نا مرتب و شلوغ شما را خسته و افسرده و فقط  فشار و استرس شما را افزایش می دهد. سازماندهی و تمیز کردن محیط خیلی ذهن شما را در گیر نمی کند .اما به اندازه کافی تمرکز شما را از روی درد و رنجی که دارید بر می دارد.

 • اتاق تان را تمیز کنید، پوسترهای جدید بخرید، آیکون های روی دسکتاپ کامپیوتر تان را مرتب کنید . شماره تلفن های موبایلتان را ادیت کنید و عکس هایی که حافظه گوشیتان را پر کرده را پاک و یا فلدر بندی کنید ، قطعا احساس بهتری خواهید داشت.

چیزهایی که شما را یاد خاطرات دردناکتان می اندازد را از بین ببرید

چیزهای زیادی وجود دارد که شما را به یاد طرف مقابل سابق تان می اندازد.یک آهنگ، بوی عطر ، یک صدا و یا یک مکان. بودن در کنار این چیزها فقط بهبود یافتن را برایتان سخت تر می کند .همه چیزهایی که قلبتان را به درد می آورد و یا به دلشوره می اندازتتان را دور بریزید. این کار می تواند معجزه کند.اگر یک یادگاری، مانند یک ساعت مچی یا یک تکه جواهر که او به شما داده را دارید، هیچ اشکالی ندارد که آن را نگه دارید. اما در حال حاضر، سعی کنید از قرار دادن آن چلوی چشمتان تا زمانی که حالتان خوب نشده ,اجتناب کنید .

بیرون بروید و کاری کنید

 پس از خاتمه یافتن یک رابطه، خوب است برخی اوقات خود را در خانه بگذرانید. فقط حواستان باشد به محض اینکه با احساساتتان کنار آمدید به دنیای واقعی بر گردید. برای خود برنامه ریزی کنید، با دوستانتان بیرون بروید، و کمی خوش بگذرانید! ممکن است در ابتدا احساس کنید کمی آشفته هستید ، اما کم کم همه چیز آسان تر خواهد شد . این کار کمک می کند که احساس بهتری داشته باشید.

بعد از شکست عشقی چه کار کنم؟چطوری از پسش بر بیایم؟چگونه بعد از بهم زدن رابطه به آرامش برسیم؟ طلاق بعد از جدایی بعد از به هم زدن با دوست دختر بهم زدن با دوست پسر

برخی اوقات خود را در خانه بگذرانید. ولی به محض اینکه با احساساتتان کنار آمدید به زندگی واقعی بر گردید.

مراقب روابطی که شما را به خانه اول بر میگرداند باشید

اغلب مردم به سرعت بعد از فروپاشی رابطه شان وارد یک رابطه جدید می شوند؛ این نوع رابطه یک رابطه  ارتجاعی و یا بازگشتی است. این کار اصلا ایده خوبی نیست. هنگامی که شما خیلی زود پس از شکست عشقی تان وارد رابطه با کسی می شوید، ممکن است احساسات منفی تان را با شور و هیجان تولید شده از یک رابطه جدید ,پوشش دهید. در نطر داشته باشید که اگر رابطه جدید هم درست از آب در نیاید، آن وقت شما با درد و رنج دو شکست عشقی مواجه می شوید. تا زمانی که شما به طور کامل با احساسات خود پس از فروپاشی رابطه ی اول کنار نیامده اید,وارد رابطه جدید نشوید.

مراقب خودباشید

معمولا مردم پس از فروپاشی رابطه کمتر از خود مراقبت می کنند و به فکر سلامتشان هستند. به نیازهای اساسی خود مانند نیاز های ذهنی، جسمی و معنوی توجه داشته باشید. اگر قبلا و در رابطه ی قبلی تان مراقب خودتان نبودید, الان زمان آن است که به خودتان توجه کنید.به غذا خوردن، داشتن خواب کافی،استراحت کردن, ایجاد آرامش و ورزش منظم توجه ویژه داشته باشید.

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*