چگونه از روابط جنسی بیشتر لذت ببرید؟

چگونه از روابط جنسی بیشتر لذت ببرید؟

با انجام چه حرکاتی لذت جنسی خود را بیشتر کنیم؟

فیلم های مربوط به روابط جنسی نبینید و از آن الگو برداری نکنید

فیلم پور نو مثل تمام فیلم های دیگر واقعیت ندارد! آنها بازیگرند و نقش بازی میکنند. بازتاب ها و ری اکشن هایشان واقعی نیست.در واقع اکثر حرکاتی که در فیلم انجام میدهند و نشان می دهند که احساس خوبی دارد در زندگی واقعی اصلا این طور نیست .

فقط اجازه دهید همه چیز به طور طبیعی جلو ببرد و با دیدن این فیلم ها ذهنتان را مسموم نکنید.

برای لذت بردن وقت بگذارید

شما می خواهید از هر لحظه ی این تجربه لذت ببرید پس نباید عجله کنید. به مناطق محرک و حساس جنسی همسرتان توجه کنید و برایشان وقت بگذارید.این رابطه  فقط مختص به پایین تنه او نیست!

روی عشقبازی تمرکز کنید

 قبل از رفتن سر اصل مطلب ، زمانی را صرف بوسیدن، نوازش  و عشقبازی با همسرتان کنید. این طوری مقاربت طولانی تر و عاشقانه تری خواهید داشت.  به خصوص عشقبازی برای زنان بسیار مهم است و آن ها را به داشتن رابطه جنسی بهتر و فعال تر تشویق میکند.میتوانید ماساژ را هم امتحان کنید!

چگونه از روابط جنسی بیشتر لذت ببرید؟با انجام چه حرکاتی لذت جنسی خود را بیشتر کنیم؟ اصول روابط زناشویی روابط جنسی رعایت نکات ضروری در روابط جنسی مقاربت جنسی مقاربت جنسی بهتر

روی عشقبازی تمرکز کنید تا لذت جنسی تان بیشتر شود

از همسرتان و بدنش تعریف کنید

شما باید مطمئن شوید که شریک زندگی هرگز به خود شک و تردید راه ندهد که برای شما جذاب ترین و  داغترین موجود در این سیاره است، شاید حتی جذاب ترین  زن یا شوهر در دیگر سیارات. هنگامی که چیزی را مربوط به او دوست دارید، اجازه دهید که شریک زندگی تان هم این را بداند.

لازم نیست همیشه به او بگویید از چه چیز او لذت می برید.با وقت گذاشتن در آن قسمت بدن او این را به او می فهمانید!

از روغن مناسب استفاده کنید

محصولات روان کننده به طور قابل توجهی می تواند میزان رضایت جنسی را بالا ببرد.حرکات جنسی شامل مقدار زیادی اصطکاک است. بعضی وقت ها این اصطحکاک, سایش و ناراحتی ایجاد میکند. با استفاده از روغن ها و محصولات روان کننده دیگر این مشکل پیش نمی آید.شما می توانید این روغن های مخصوص را از داروخانه و همچنین آنلاین خریداری کنید.

کمی سر و صدا کنید

هنگامی که رابطه جنسی دارید، سعی کنید با صدایتان از همسرتان قدر دانی کنید. همچنین برخی از ناله ها و نفس های صدا دار اجازه می دهد تا همسرتان بداند کدام حرکتش احساس خوب  تری به شما میدهد و چه کاری را باید بیشتر انجام دهد،. اکثر افراد می گویند این صداها آن را مشتاق تر می کند و حس لذت را در آنان افزایش می دهد.فقط سعی کنید این صدا ها طبیعی باشد و اغراق آمیز نباشد چون ممکن است نتیجه عکس دهد.

چیزهای جدید را تجربه کنید

لازم نیست حرکات و موقعیت های عجیب غریب داشته باشید. سعی کنید مکان های جدیدی در منزل را برای روابط زناشویی تان انتخاب کنید. پوزیشن های جدید و راحت را انتخاب کنید.سعی کنید در روابط جنسی خود تنوع بدهید. از لباس های خواب های خاص و محرک هم می توانید استفاده کنید. اینطوری رابطه تان هرگز یک نواخت نمی شود.

چگونه از روابط جنسی بیشتر لذت ببرید؟با انجام چه حرکاتی لذت جنسی خود را بیشتر کنیم؟ اصول روابط زناشویی روابط جنسی رعایت نکات ضروری در روابط جنسی مقاربت جنسی مقاربت جنسی بهتر

مکان های جدید را برای رابطه زناشویی انتخاب کنید

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*