چگونه رابطه جنسی بهتری با همسرم داشته باشم؟

چگونه رابطه جنسی بهتری با همسرم داشته باشم؟

چه کار کنم که رابطه جنسی من و همسرم بهتر شود؟

فکر می کنید که رابطه جنسی تان  لذت بخش نیست و یا دردناک است ؟ آیا نگران این هستید که همسرتان چقدر از رابطه جنسیش با شما لذت  می برد؟ در هر صورت، اگر روی این موضوع کار کنید  مطمئنا می توانید زندگی جنسی خود را بهبود ببخشد

 از شیوه های امن تری برای رابطه جنسی استفاده کنید

اگر رابطه جنسی امنی داشته باشید می توانید با اعتماد به نفس و راحتی بیشتری از رابطه تان لذت ببرید. با توجه به این، در ابتدای زندگی مشترک ,قبل از اینکه با همسرتان رابطه جنسی برقرار کنید  با صحبت کردن واضح و روشن از خواست های جنسی  تان صحبت کنید و از او بخواهید که خواسته هایش را بدون خجالت با شما در میان بگذارد.با استفاده از کاندوم بدون نگرانی از احتمال بارداری همسرتان می توانید رابطه جنسی کاملی داشته باشید.

عاشق بدن تان باشید!

راضی نبودن از فرم هیکلتان و یا خجالت داشتن از آن می تواند رابطه جنسی تان را خراب کند. اگر از مدل هیکل خود راضی نیستید اصلاح کردن فرم آن را در اولویت زندگی تان قرار دهید . پذیرش و دوست داشتن بدن , اولین گام برای زندگی جنسی بهتر و کلید  شاد کامی است.

با شریک زندگی تان راحت و صریح صحبت کنید

به کمک صمیمیت  بیشتر با همسرتان می توانید رابطه جنسی بهتری داشته باشید.همسرتان نمیتواند ذهن شما را بخواند اگر صمیمیتتان زیاد باشد می توانید خواسته هایتان را با او در میان بگذارید و از او نیز می تواند به شما بگوید از چه چیز بیشتر لذت میبرد.

آچگونه رابطه جنسی بهتری با همسرم داشته باشم؟چه کار کنم که رابطه جنسی من و همسرم بهتر شود؟موزش روابط زناشویی رابطه ی جنسی سالم لذت رابطه جنسی مقاربت جنسی بهتر

در مورد روابط جنسی با همدیگر راحت صحبت کنید

به همسر تان بگویید از چه کاری خوشتان نمی آید

مواقعی وجود دارد که حرکتی را در اتاق خواب امتحان می کنید که خوشتان نمی آید . به جای  مقصر کردن همسرتان، بگویید “من”  این مدل را دوست ندارم و یا این کار حس خوبی به من نمی دهد. اگر شما در مورد چیزهایی که دوست ندارید صادقانه صحبت کنید  میتوانید با هم راهکاری برای آن پیدا کنید.به عنوان مثال، به شریک زندگی تان بگویید “من احساس می کنم رابطه جنسی مان بیش از حد سریع است. چه کاری می توانم انجام دهم که موضوع حل شود؟”

آچگونه رابطه جنسی بهتری با همسرم داشته باشم؟چه کار کنم که رابطه جنسی من و همسرم بهتر شود؟موزش روابط زناشویی رابطه ی جنسی سالم لذت رابطه جنسی مقاربت جنسی بهتر

چگونه رابطه جنسی بهتری با همسرم داشته باشم؟چه کار کنم که رابطه جنسی من و همسرم بهتر شود؟

به واکنش های همسرتان توجه کنید

قرار نیست لذت رابطه یک طرفه باشد. البته، است که شما به آنچه در رابطه جنسی دنبال آن هستید ,برسید.اما قدم به قدم . بهتر است شما با خوب بودن همسرتان را به افزایش چالش جنسی ترغیب کنید.

کلید یک  رابطه جنسی خوب  این است که مطمئن شوید که به واکنش های شریک زندگی تان توجه می کنید.

مثلا وقتی همسرتان در حین رابطه به شما میگوید “نه! بس کن ” همان لحظه صبر کنید چون شاید دارید به او صدمه می زنید.

به یاد داشته باشید که ممکن است شریک زندگی تان نگوید “نه” این به این معنا نیست که او در هر وضعیتی راضی است. حواستان باید به حالت و پوزیشن او باشد.توجه داشته باشید در طول رابطه هر دو نفرتان باید بگویید “آره!”

 

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*