چگونه وقتی برهنه اید جذاب به نظر برسید؟

چگونه وقتی برهنه اید جذاب به نظر برسید؟

چطوری وقتی لخت هستید باز هم زیبا باشید ؟

آماده اید که بهتان بگویم چگونه وقتی پیش همسرتان برهنه اید جذاب به نظر برسید؟این کار به آن آسانی که فکرش را می کنید نیست. قوانینی وجود دارد، قوانین انسان و قوانین طبیعت. چه یک مرد باشید و چه یک زن ، این نکات بهتان کمک می کند.

وضعیت جسمیتان را بهبود ببخشید

 حتی اگر بدن شما بی نقص نیست، درست نشستن و ایستادن می تواند به شما کمک کند تا با اعتماد به نفس و فرمانده به نظر برسید.به ساختار بدن خود بیشتر توجه کنید.قوز نکنید . سعی کنید برخی از حرکات پیلاتیز و یوگا را انجام دهید و یا در خانه با استفاده از وزن بدن خود ورزش کنید.  

پوستتان را با کمی تون قهوه ای و زرد برونز کنید

 برونزه کردن راه بسیار خوبی برای لاغر تر به نظر رسیدن است. همچنین پوست برونز می تواند نقص های دیگر مانند وریدهای واریسی و یا ترک های پوست را محو کند.

از اسپری برونز استفاده نکنید چون پوست شما را نارنجی می کند.

لایه برداری کنید

پوست می تواند به ویژه در فصل زمستان خشک و پوسته پوسته شود . لایه برداری و شستشو کردن سلول های مرده پوست باعث می شود بدرخشید

چگونه وقتی برهنه اید جذاب به نظر برسید؟چطوری وقتی لخت هستید باز هم زیبا باشید ؟ لخت مادر زاد سکسی برهنه زن لخت زن سکسی تحریک شوهر

سلول های مرده ی پوستتان را با لایه برداری از بین ببرید

ورزش کنید

 لازم نیست قبل از لخت شدن بیش از حد تمرین کنید. تعدادی حرکت شنا و یا اسکات قبل از اینکه بخواهید برهنه شوید .کمک می کند بدنتان دم کند و زیبا تر به نظر برسد.

 موهای تان را جذاب آرایش کنید

 موهای آشفته درهم و برهم و شانه نخورده با یک حجم کم,بسیار جذاب است. . اگر خانم هستید، یک راه خوب این است  موهای مواج طبیعی که که در اطرافتان ریخته اید بسیار خیره کننده ایت. تکان دادن موهای خود مقابل شریک زندگیتان حالتی زیبا و دراماتیک ایجاد می کند

ناخن های دست و پایتان را مانیکور و پدیکور کنید

 این کار باعث افزایش اعتماد به نفس شما می شود ! حتی می توانید از رنگ های جیغ برای لاک دست و پایتان استفاده کنید. ناخن های نامرتب و  کثیف  اصلا جذاب نیستند. اگر از لاک خوشتان نمی آید و یا وقتش را دارید حداقل ناخن هایتان را تمیز و مرتب نگه دارید.

پوستتان را روشن و درخشان کنید

 یک مرطوب کننده بدون روغن و رنگی به پوست شما کمک خواهد کرد. این نه تنها به پوست شما را خوش رنگ و تازه می کند بلکه یک انعکاس براق زیبا به بدن شما می دهد .

چگونه وقتی برهنه اید جذاب به نظر برسید؟چطوری وقتی لخت هستید باز هم زیبا باشید ؟ لخت مادر زاد سکسی برهنه زن لخت زن سکسی تحریک شوهر

مرطوب کننده ها ظاهر پوست بدن شما را لذت بخش می کند

موهای زائد بدنتان را اصلاح  کنید

اکثر مردها  ترجیح می دهند شریک زندگیشان بدنی بی مو داشته باشد . پس سعی کنید با هر بار حمام رفتن موهای زائد بدن خود را تمیز کنید.البته درمقابل اکثر خانم ها هم دوست دارند همسرشان موهای زائد بدن خود را تمیز کند. در این باره با هم صحبت کنید تا تمایل همدیگر را بدانید.

حمام بروید و عطر بزنید

بدنی که خوش بو و تمیز باشد بسیا جذاب تر و خواستنی تر به نظر می رسد.

 

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*