چگونه میتوانم به همسرم اعتماد کنم؟

چگونه میتوانم به همسرم اعتماد کنم؟

نشانه هایی که باعث می شود بدانید در یک رابطه مطمئن هستید

اعتماد بخش مهمی از زندگی زناشویی است. با این نشانه ها آسان تر می توانید متوجه شوید که در یک دوستی و رابطه پایدار هستید .

او تمام احساساتش را با شما در میان می گذارد

یکی از بزرگترین نشانه این است که او تمام افکار و احساسات خود را صادقانه با شما در میان بگذارد و حتی از اینکه تمسخر شود و یا مورد انتقاد قرار بگیرند ابایی نداشته باشد.

در نظر داشته باشید اگر شریک زندگیتان خیلی سریع سفره دلش را پیش شما باز نمیکند صرفا به این معنا نیست که مایل نیست احساساتش را با شما به اشتراک بگذارد. بعضی از افراد نیاز به تنهایی دارند تا احساسات خود را سازماندهی کنند. ممکن است این کار حتی چند ساعت (و یا حتی چند روز) طول بکشد تا شریک زندگیتان خود را وارد یک بحث عاطفی کند که نشان دهنده سطح عمیقی از اعتماد است.

می پذیرد که اشتباه کرده, حتی در مسائل جزئی

اگر کسی مسئولیت چیزهای کوچک را قبول نکند، قطعا توانایی قبول مسئولیت برای چیزهای بزرگ را هم ندارد. از سوی دیگر “هنگامی که ما همه چیز را مخفی می کنیم,دروغ می گوییم و دائم ا ز خود دفاع میکنیم، از اینکه بخواهیم با طرف مقابل یکی شویم می ترسیم. عذرخواهی تمایل به ایجاد اعتماد را نشان می دهد

 در مورد جزئیات روزش با شما صحبت میکند

شریک زندگی ای که چیزی برای پنهان کردن نداشته باشد هیچ وقت ذهن شما را کنجکاو نمیکند. اعتماد در رابطه شما زمانی وجود دارد که طرف مقابل در مورد همه چی صحبت کند ،به شما اطلاعات بدهد، گاهی اوقات جزئیات بیشتری را به شما بگوید و هیچ درنگی در این زمینه نداشته باشد .

هیچ عذر و بهانه ای برای لمس کردن شما نمی آورد

رابطه جنسی تنها نشانه ی صمیمیت فیزیکی در یک رابطه نیست. وقتی شوهرتان دستانتان را می بوسد یا اول صبح میبوستتان یا وقتی آشپزی می کنید از پشت سر در آغوش می گیرتتان,  نشان می دهد که رابطه ی عمیقی بین شماست

چگونه میتوانم به همسرم اعتماد کنم؟نشانه هایی که باعث می شود بدانید در یک رابطه مطمئن هستید خیانت اعتماد به شوهررابطه جدی رابطه با شوهر خائن بدبین احساس امنیت

وقتی همسرتان دستتان را می بوست نشانی از صمیمت و اطمینان بین شما دو نفر است

یک حساب بانکی مشترک

وقتی می خواهیم ازدواج کنیم اطرافیان می گویند “حتما پولی برای خود جدا پس انداز کن که همسرت از آن خبر نداشته باشد تا در مبادا از آن استفاده کنی.” پنهان کردن پول از شریک زندگی نشان می دهد که شما به هم اعتماد ندارید. حتی اگر شما حساب های بانکی جداگانه دارید باید در مورد مسائل مالی با هم رو راست باشید.

اجازه می دهد تا شما صحبت کنید

 همسرتان در سکوت می نشیند و میگذارد شما در مورد احساساتتان با او حرف بزنید . حتی وقتی احساس می کند شما نیاز به صحبت کردن دارید از شما می خواهد که با او درد دل کنید.

چگونه میتوانم به همسرم اعتماد کنم؟نشانه هایی که باعث می شود بدانید در یک رابطه مطمئن هستید خیانت اعتماد به شوهررابطه جدی رابطه با شوهر خائن بدبین احساس امنیت

وقتی همسرتان فقط دوست ندارد خودش صحبت کند نشان از رابطه ای مطمئن بین شماست

سوال هایش جنبه ی بازجویی ندارد

شریک زندگی شما اعتماد می خواهد و دوست ندارد در مورد او شک و تردید داشته باشید. وقتی همسرتان پرسش هایش حالت صمیمانه دارد و فقط جنبه علاقه به دانستن آنچه اتفاق افتاده است نه بازجویی شما,آنوقت شما در یک رابطه مطمئن هستید.

 

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*