برای درمان سرخوردگی جنسی به چه کسی مراجعه کنیم؟

برای درمان سرخوردگی جنسی به چه کسی مراجعه کنیم؟

کارهایی که باید برای بهبود سرخوردگی جنسی انجام داد

از یک روانشناس کمک بگیرید.متاسفانه در کشور ما باب نیست که مردم به دنبال حل مشکلات جنسی خود بروند. در صورتی که روابط جنسی در سلامت روح و جسم افراد تاثیر به سزایی دارد. سرد مزاجی و یا اختلالات جنسی راه درمان دارند.بدون هیچ خجالت و یا قضاوتی پیش روان پزشک متخصص روابط زناشویی بروید .

گاهی اوقات، سرخوردگی جنسی یا مشکلات رسیدن به ارگاسم از جایی سرچشمه می گیرد که ممکن است اصلا به ذهنتان هم نرسد. افسردگی، اضطراب و استرس همه می توانند باعث بوجود آمدن مشکلات جنسی شوند . حتی ممکن است ریشه در کودکی شما داشته باشد.مثل سوء استفاده جنسی در کودکیتان و یا سرکوب شدن احساساتتان در آن دوران.

 یک درمانگر، به ویژه یک متخصص اختلالهای جنسی ،می تواند به کشف تمایلات جنسی شما و کشف اینکه چه چیزی باعث سرخوردگی و نگرانی های شما شده کمک کند.

برای درمان سرخوردگی جنسی به چه کسی مراجعه کنیم؟کارهایی که باید برای بهبود سرخوردگی جنسی انجام داد. سرخوردگی سکسی از سکسم راضی نیستم مشکلات جنسی مشکلات ارگاسم مشکلات سکسی

یک درمانگر، به ویژه یک متخصص اختلالهای جنسی قطعا می تواند به شما کمک کند

اگر چه درمانگران جنسی معمولا با زوج کار می کنند ، بسیاری از درمانگران جنسی هم هستند که بطور انفرادی هم به شما کمک می کنند. درمان رابطه جنسی را می توان با روانشناسان، مددکاران اجتماعی، پزشکان، مشاوران ازدواج و خانواده و یا مشاورانی که آموزش های تخصصی دیده اند ,انجام داد.شما می توانید آدرس آن ها را با گشتن در اینترنت پیدا کنید و یا از مراکز درمانی بگیرید.

  ممکن است با یک مشاور یا درمانگر در مورد مسائل دیگر زندگی شخصیتان هم صحبت کنید . از اینکه این کار چقدر تاثیر گذار است و چقدر در زندگی جنسی شما تغییرات مفیدی بوجود می آورد, شگفت زده می شوید.

برای درمان سرخوردگی جنسی به چه کسی مراجعه کنیم؟کارهایی که باید برای بهبود سرخوردگی جنسی انجام داد. سرخوردگی سکسی از سکسم راضی نیستم مشکلات جنسی مشکلات ارگاسم مشکلات سکسی

معمولا روانشناسان برای بدست آوردن نتیجه ی بهتر با هر دو نفر شما باید صحبت کنند

از آنجا که ممکن است از هر حرفه ای سو استفاده کرد.حواستان باشد درمانگران حق انجام تعاملات جنسی با بیماران خود را ندارند. اگر این اتفاق افتاد حتما گزارش دهید.

حرف زدن در مورد مسائل جنسی خود با یک روان شناس همیشه سخت است و آدم احساس دستپاچگی می کند، شما باید احساس کنید پزشک و یا درمانگر بدون قضاوت به حرف های شما گوش می دهد (شما و همسرتان هر دو باید همین حس را در مورد پزشکتان داشته باشید) اگر احساس کردید درمانگر تان شما را قضاوت میکند و یا به چشم دیگری نگاهتان میکند به دنبال درمانگر دیگری باشید.

حتی تمایلات جنسی نامتعارف و شیوه های خاص “غیر متعارف”، مانند  رابطه “جنسی های همرا با خشونت” با کمک روانشناس می توانند کنترل شود و یا راه سالم انجام آن را به شما آموزش دهند.

اگر تمایلات خاصی دارید که ممکن است به کسی آسیب برساند و یا باعث نفض حقوق شریک زندگیتان شود حتما از پزشک کمک بگیرید.

درمان شناختی- رفتاری (CBT) یکی دیگر از درمان های رایج برای مشکل جنسی است. این روش می تواند به شما در شناسایی و به چالش کشیدن فکرهای منفی ای که باعث سرخوردگی شما در رابطه جنسی شده کمک کند

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*