همه چیز در مورد سرخوردگی جنسی در رابطه زناشویی

همه چیز در مورد سرخوردگی جنسی در رابطه زناشویی

چگونه با سرخوردگی جنسی خود مقابله کنیم؟

سرخوردگی جنسی ممکن است برای همه ما اتفاق بیافتد. سرخوردگی جنسی می تواند دلایل بسیاری داشته باشد برای مثال : داشتن شریکی که نتوانید نیاز جنسی اش را ارضا کنید، داشتن شریکی که نتواند نیازهای جنسی شما را ارضا کند و یا حتی مشکل جسمی یا روانی خودتان که باعث مشکلاتی در اتاق خوابتان شده . توجه به عللی که باعث سرخوردگی جنسی در زندگی شما و همسرتان شده و یافتن راه حل آن بسیار اهمیت دارد.مطمئنا با حل این موضوع احساس خیلی بهتری خواهید داشت.

همه چیز در مورد سرخوردگی جنسی در رابطه زناشویی چگونه با سرخوردگی جنسی خود مقابله کنیم؟مشکلات سکسی لذت نبرد از سکس مشکلات ارگاسم و ارضا در زنان درمان سرخوردگی جنسی

علل مختلفی وجود دارد که باعث سرخوردگی جنسی می شود

با سرخوردگی جنسی خود چه کار کنید

بدنتان را بشناسید

انسان ها با هم فرق می کنند و شیوه لذت بردنشان از رابطه جنسی متفاوت است. سعی کنید بفهمید از چه کاری بیشتر لذت می برید.از شریک جنسی تان بخواهید به جاهای مختلف بدنتان دست بزند تا شما بدانید از چه کاری بیشتر لذت می برید. برخی از زنان عمدتا از طریق تحریک کلیتورال به ارگاسم می رسند در حالی که دیگران ممکن است ترجیح  دهند از طریق قسمت های دیگر تحریک شوند. احساس گناه نکنید چیزی که احساس خوبی به شما می دهد ممکن است برای دیگران خوشایند نباشد (و یا برعکس).

لازم نیست استانداردهای جنسی دیگران را رعایت کنید

گاهی اوقات، به ویژه در زنان، سرخوردگی جنسی زمانی  رخ می دهد که فکر می کنید : “نه, این راهش نیست “. به یاد داشته باشید در رابطه جنسی هیچ مقدار “عادی”  و یا راه “عادی” برای تجربه لذت جنسی وجود ندارد

به عنوان مثال، برخی از زنان فکر می کنند لذت جنسی را تجربه نکرده اند چون ارگاسمشان کمتر از میزانی بود که در فیلم و یا پورنوگرافی دیده اند.  به یاد داشته باشید به جای مقایسه خودتان با به آرمان ها و استانداردها دیگران بر روی لذت بردن از آنچه که احساس می کنید به تمرکز کنید.

همه چیز در مورد سرخوردگی جنسی در رابطه زناشویی چگونه با سرخوردگی جنسی خود مقابله کنیم؟مشکلات سکسی لذت نبرد از سکس مشکلات ارگاسم و ارضا در زنان درمان سرخوردگی جنسی

خودتان را با بقیه مقایسه نکنیدهر کسی استاندارد های خود را برای لذت بردن دارد

به یاد داشته باشید که تمام فعالیت جنسی باید بین افراد بالغ باشد. فعالیت هایی که به دیگران آسیب برساند و یا حقوق شخص دیگری را نقض کند ,قابل قبول نیست. اگر شما در مورد خواسته و یا نیازهای خود را برای رسیدن به لذت جنسی نیاز های این چنینی دارید حتما با یک روانشناس صحبت کنید.

خود را همین طور که هستید بپذیرید

سرخوردگی جنسی ممکن است از نارضایتی از بدن خود بوجود بیاید. در صورتی که از ظاهرتان راضی نباشید رسیدن به اوج لذت جنسی بسیار سخت می شود.احساس بی ارزش بودن و یا خجالتی بودن هم همین کار را میکند. یاد بگیرید اول عاشق خودتان باشید بعد می توانید این انتظار را از طرف مقابلتان داشته باشید .

تمرکزتان را روی رسیدن به اوج لذت جنسی نگذارید

گاهی اوقات، مردم نرسیدن به ارگاسم در رابطه جنسی را مساوی با “شکست” می دانند. تمرکز صرف بر روی رسیدن به اوج لذت جنسی می تواند رابطه جنسی را از یک تجربه لذت بخش به یک کار سخت و طاقت فرسا تبدیل کند .

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*