چطور درباره مشکلات جنسی و نیازهایم با همسرم صحبت کنم؟

چطور درباره مشکلات جنسی و نیازهایم با همسرم صحبت کنم؟

چگونه نیاز های جنسی ام را با همسرم مطرح کنم که ناراحتش نکنم؟

در مورد نیازهای خود با هم حرف بزنید

اگر ازدواج کرده اید و سر خانه و زندگی خودتان هستید شانس بیشتری دارید تا با هم راحت صحبت کنید.(دوران نامزدی و عقد کمی مشکلتر به نظر می رسد). در رابطه جنسی ممکن است کار هایی را تجربه کنید که مطابق با نیاز هایتان نبوده. تعداد کمی از افراد هستند که در رابطه جنسیشان دقیقا  به تمامی تمایلات جنسی و یا نیاز هایشان برسند ، اگر شما هم جزو این افرادید به این معنی است که شما و شریک زندگیتان باید با هم باز، صادقانه و بدون رو در باسیتی در مورد نیازهای خود حرف بزنید.

چطور درباره مشکلات جنسی و نیازهایم با همسرم صحبت کنم؟چگونه نیاز های جنسی ام را با همسرم مطرح کنم که ناراحتش نکنم؟اختلالات جنسی سرخوردگی جنسی مشکلات سکسی مشک

همسرتان را تحت فشار نگذارید و تقصیر ها را گردن او نندازید

در ابتدا ممکن است صحبت در مورد این مسائل سخت باشد و کمی هول شوید ,اما در واقع این یک راه خوب برای پیوند بیشتر با شریک زندگیتان است.

زمان مناسبی را  برای صحبت کردن انتخاب کنید

 زمانی که پریشانید و یا حال خوبی ندارید قطعا زمان درستی برای این حرف ها نیست. هر دوی شما باید سرحال باشید و تمرکز کافی برای صحبت کردن را داشته باشید.مثلا وقتی دارید سریال مورد علاقه تان را از تلویزیون می بینید و یا هر دو خسته و کوفته از سر کار آمدید ,اصلا زمان مناسبی نیست!

چطور درباره مشکلات جنسی و نیازهایم با همسرم صحبت کنم؟چگونه نیاز های جنسی ام را با همسرم مطرح کنم که ناراحتش نکنم؟اختلالات جنسی سرخوردگی جنسی مشکلات سکسی مشک

چطور درباره مشکلات جنسی و نیازهایم با همسرم صحبت کنم

حرفتان را واضح و روشن بزنید.(نگید من ف میگم اون باید بره فرحزاد!)

در هنگام صحبت کردن استفاده از استعاره و کنایه نشان می دهد شما با  بدن خود و نیازهایتان  راحت نیستید. متاسفانه، ممکن است از این گونه صحبت کردن ها سو برداشت شود ، به طوری که شریک زندگیتان دقیقا  درک نمی کند شما از او چه می خواهید. از اینکه از اسم قسمت های بدنتان استفاده کنید اصلا خجالت نکشید و یا فکر نکنید این خارج از ادب است.شما نزدیک ترین افراد به هم هستید از اینکه کلماتی مثل “مهبل (واژن)”، “آلت تناسلی مرد” یا ” رابطه جنسی دهانی” را به زبان بیاورید نترسید!

حالا بزاریم چند سال از زندگی مشترکمون بگذره بعد !

حرف زدن در مورد نیازهای جنسی فقط مختص به افرادی که زمان زیادی از زندگی مشترکشان گذشته,نیست! اگر تازه ازدواج کرده اید و یا نامزد هستید باز هم بحث کردن باز و صادقانه از نیازها و خواسته های جنسیتان می تواند کمک شایانی به رابطه تان کند.

راهنمایی کنید

در طول رابطه جنسی خود بازخورد داشته باشید.شریک زندگیتان را قضاوت نکنید و یا تحت  فشار قرار ندهید. در عوض، چیز هایی بگویید مثل: “این کا ر و دوست دارم  ” یا “واقعا حس خوبی داره”  از کلماتی مثل مانند “نه اینجوری نکن”؛ “استفاده نکنید به جایش چیزهایی مانند ” زمانی که اون کار و انجام میدی  احساس بهتری دارم” یا “من ترجیح می دهم اون کار و انجام بدی “این ارتباط  و حرف زدن در هنگام رابطه جنسی می تواند به شریک زندگی تان کمک کند تا نیاز هایتان را درک کند تا بتواند آن ها را ارضا کند.

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*