بهترین ساقدوش برای عروس باشید!

بهترین ساقدوش برای عروس باشید!

نکاتی برای بهترین ساقدوش عروس بودن

چیزهای بیشتری از یک ساقدوش عروس بودن تا بالیدن وجود داره. از هزینه های مختلف مالی (و عاطفی) ، تا استرس برنامه ریزی بارندگی و مهمونی مجردی ، رازی نیست که بودن توی مهمونی عروسی سخت باشه. اما بعضی چیزها هست که می تونه کمک کنه تا تمامی مراحل به طور قابل توجهی کمتر خراب بشه و شما رو خوب نگه داره.

در اسرع وقت برنامه ریزی رو شروع کنین

 زود شروع کردن نه تنها به کاهش استرس-سطحی کمک میکنه ، بلکه همچنین به شما اجازه میده یک فضای کوچیک برای موارد اضطراری در آخرین لحظه و / یا تغییرات غیر منتظره داشته باشین.

در مورد لباس شاکی نباشین

علایرغم ایستادن در کنار عروس در طول مراسم و شرکت درتمرین، از نظر فنی وقتی که یک ساقدوش شدین تنها یک وظیفه اجباری دیگه وجود داره که شما توافق کردین: و اون پوشیدن لباسه. شاید آن زشت، دارای رنگ ناخوشایند باشه یا شما سبک متفاوتی روترجیح میدین. این تنها یک شب از (بزرگسالان) زندگیتونه که مجبورین چیزی رو بپوشین که شخص دیگه ای میخواد. اون رو با لبخند انجام بدین.

بهترین ساقدوش برای عروس باشید نکاتی برای بهترین ساقدوش عروس بودن لباس عروس سکسی لباس ساقدوش سکسی لباس ساقدوش عروس شیک بهترین لباس برای ساقدوش عروس لباس سال رنگ لباس

بهترین ساقدوش برای عروس باشید!

مهمونی مجردی رو اساسی برنامه ریزی کنین

تصور نکین بهترین ایده برای مهمونی مجردی مهمونی شبانه کلیشه ایه. فکر کنین عروس چه شخصیتی داره، و در محدوده اینکه چه چیزی اونو خوشحالتر میکنه برنامه ریزی کنین. زمانیکه شما میخواین همه خوش بگذرونن، به یاد داشته باشین که درباره عروسه- نه شما، و نه درباره ساقدوشهای دیگه.

حضور داشته باشین

اطمینان حاصل کنین که درطول تمام مراحل شما هم از لحاظ جسمی و هم عاطفی برای عروس حاضرین. بهش پیشنهاد کنین که باهاش به پرو لباس، دیدن محل برگزاری، و غیره میرین. بهش پیشنهاد بدین که برای فعالیت های غیر عروسی شما دست راستش میشین وقتی که اون  به استراحت نیاز داره.  به طور مداوم به خودتون یادآوری کنین که چرا اون شما رو به عنوان قسمتی از بزرگترین روز زندگیش انتخاب کرد. روشنه که اون برای شما به عنوان یک انسان ارزش قایله – و اینکه بخاطر شوخ طبعی، درک درونی، یا شخصیت خوشبینانه شماست که اون شما رو انتخاب کرد.

بهترین ساقدوش برای عروس باشید نکاتی برای بهترین ساقدوش عروس بودن لباس عروس سکسی لباس ساقدوش سکسی لباس ساقدوش عروس شیک بهترین لباس برای ساقدوش عروس لباس سال رنگ لباس

به عنوان روزنه ای برای عروس باشین تا استرس ، ترس ها و سرخوردگیها رو بیان کنه

وقت رو هدر ندین

اگر شما خسته باشین شما نمیتونین زمانی که عروس به شما نیاز داره اونجا باشین. به یاد داشته باشین که مهمترین وظیفه شما به عنوان ساقدوش معاشرت با مهمان ها، مردم را به رقص دعوت کردن و غیره  است.دوست داشته باشین یا نه، ساقدوش بودن یعنی رفتارتون بازتابی از رفتار عروسه.

هرگز به عروس شکایت نکنین
عروسها استرس زیادی تجربه میکنن که ناشی از اینه که مطمئن بشن آیا مردم  خوشحالن و لذت میبرن. و این شامل شما میشه! اگر شما باید سرساقدوش خسته کننده دیگه بیرون بریزین، هزینه های ثابت، و یا چقدروقت گیر شده، بزارین شخص دیگه ای اونکارو انجام بده…. ترجیحا کسی که عروس رو نشناسه.

برای بدترینها آماده باشین
بهترین راه برای اینکه مطمئن بشین همه چیز درست پیش میره  اینه که میزان چیزهایی که می تونه اشتباه بشه رو کم کنین. یک کیت آمادگی اضطراری داشته باشین پر از سنجاق سر، دئودورانت، نوار جدید، خوشبوکننده، و سایر ملزوماتی که اون ممکنه نیاز پیدا کنه. جلوتر از زمان تصمیم گیری کنین که چطور شما به مواقع اضطراری خاص، مانند وحشت در آخرین لحظه، موارد از دست رفته، شرایط آب و هوایی غیر قابل پیش بینی، و غیره رسیدگی میکنین.

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*