کیت تخمک گذاری و پسردار شدن

کیت تخمک گذاری و پسردار شدن

انتخاب جنسیت فرزند با کیت تشخیص تخمک گذاری

امروزه بسیاری از افراد میدانند که برای تعیین جنسیت نوزاد, دانستن زمان دقیق تخمک گذاری بسیار مهم است. به وسیله کیت تشخیص تخمک گذاری می توانید زمان تخمک گذاری را بدانید و با داشتن رابطه جنسی در آن زمان شانس بارداری را افزایش داده و جنسیت نوزادتان را تعیین کنید.

چگونه زمان تخمک گذاری  را تشخیص دهید

تخمک گذاری بخشی از چرخه تولید مثل زنان است. تخمک گذاری روند ای است که در طی آن تخمدان , تخمک آزاد می کند .تخمک توسط لوله فالوپ به سمت رحم حرکت می کند. این تخمک آماده است تا در طول ۱۲-۲۴ ساعت بارور شود. اگر تخمک بارور شود، در رحم کاشته خواهد شد و از ترشح هورمونی که باعث  قاعدگی زن می شود جلوگیری می کند.

اگر تخمک در این دوره ۱۲-۲۴ ساعته بارور نشود، دیگر بارور نخواهد شد و همراه با ریزش پوشش داخلی رحم در طول قاعدگی از بدن زن خارج خواهد شد. دانستن زمان تخمک گذاری می تواند به شما کمک کند تا برای بارداری و یا جلوگیری از بارداری برنامه ریزی کنید

کیت تشخیص تخمک گذاری برای پسردار شدن

کیت تخمک گذاری و پسردار شدن انتخاب جنسیت فرزند با کیت تشخیص تخمک گذاری تعیین جنسیت فرزند تعیین جنسیت پسر روش های تعیین جنسیت جنین بارداری پسر

انتخاب جنسیت فرزند با کیت تشخیص تخمک گذاری

اگر دوست دارید که پسر دار شوید , یک کیت پیش بینی تخمک گذاری بهترین ابزار برای کمک به شماست. شما می توانید با استفاده از کیت به صورت روزانه زمان تخمک گذاری را تعیین کنید.

این کیت درست مثل کیت تست حاملگی است و روش استفاده از آن هم مشابه آن است.

این کیت با تست LH ادرار زمان تخمک گذاری را تعیین می کند. اگر جواب تست کیت مثبت باشد. شما در زمان تخمک گذاری قرار دارید.

بهترین و دقیق ترین زمان استفاده از کیت اول صبح است . با این حال، برخی از زنان به خاطر تغییر هورمون در طول روز ,این تست را بعد از ظهر میگیرند.

گرفتن صحیح این تست برای پسر دار شدن بسیار مهم است. هر وقت جواب کیت تست تشخیص تخمک گذاری مثبت بود بهترین زمان برای مقاربت است.چون باردار شدن در زمان شروع تخمک گذاری, شانس پسر دار شدن شما را بسیار افزایش می دهد.

کیت تخمک گذاری و پسردار شدن انتخاب جنسیت فرزند با کیت تشخیص تخمک گذاری تعیین جنسیت فرزند تعیین جنسیت پسر روش های تعیین جنسیت جنین بارداری پسر

در زمان شروع تخمک گذاری شانس پسر دار بسیار زیاد است

اسپرم مرد Yسریع تر از اسپرم زن x  است، در عین حال کوچکتر از اسپرم زن است و زمان کمتری زنده می ماند. به همین دلیل، در این زمان قبل از اینکه اسپرم قوی x وارد تخمک شود,اسپرم y قادر است خود را به تخمک برساند .

همچنین، از آنجایی که اسپرم y  زیاد زنده نمی ماند ، داشتن مقاربت دورتر از تاریخ تخمک گذاری خود می تواند احتمال دختر دار شدن را افزایش دهد. (چون  اسپرم x باقی می ماند و تخمک را باردار میکند )

 

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*