برای تعیین جنسیت قبل از بارداری چه کار باید کرد؟

برای تعیین جنسیت قبل از بارداری چه کار باید کرد؟

برای دختر دار یا پسر دار شدن این کار ها را انجام دهید

تعیین جنسیت نوزاد

برای تعیین جنسیت قبل از بارداری اول باید بدانید که جنسیت جنین توسط کروموزوم‌های جنسی مشخص می‌شود. دو نوع كروموزوم جنسی وجود دارد: كروموزوم X و كروموزوم Y .

کروموزوم تعیین‌ کننده جنسیت برای آقایان Y و برای خانم‌ها X است. در واقع سلول جنسی زن (تخمك) دارای فرمول XX است و می‌تواند فقط یك كروموزوم X بدهد اما سلول‌های جنسی مرد (اسپرم) دارای دو نوع كروموزوم جنسی X و Y است، بنابراین بسته به اینكه كدام اسپرم حاوی ژن X یا Y با تخمك تركیب شود، دختر یا پسر بودن جنین مشخص می‌شود.
جنین در صورتی پسر خواهد بود که اسپرم حاوی كروموزوم Y موفق به نفوذ در تخمك شود و جنین در صورتی دختر میشود که اسپرم حاوی X وارد تخمك شود.
به عبارت دیگر اگر دو کروموزوم X باشند جنسیت جنین مونث و اگر یک کروموزوم X و کروموزوم دیگر Y باشد، جنسیت جنین مذکر می شود. وقتی که لقاح انجام می‌شود و کروموزوم‌ها با هم ترکیب می‌شوند جنسیت جنین شما تعیین می‌شود و دیگر نمی‌توان جنسیت آن را تغییر داد.یعنی برای داشتن فرزند پسر یا دختر قبل از بارداری باید اقدامات لازم را انجام داد.
اگر دوست دارید بدانید فرزندتان پسر است یا دختر ،باید حداقل تا هفته هفدهم بارداری صبر کنید. تا این زمان اندام تناسلی به اندازه کافی رشد کرده است که در سونوگرافی معلوم شود.

برای تعیین جنسیت قبل از بارداری چه کار باید کنیم برای دختر دار یا پسر دار شدن این کار ها را انجام دهید رژیم غذایی برای تعیین جنسیت رابطه بین جنسیت نوزاد و به ارگاسم رسیدن زنان

برای تعیین جنسیت نوزاد باید حداقل تا هفته هفدهم بارداری صبر کنید

برای دختر دار شدن

باید بدانید حرکت اسپرم های حاوی ژن X آهسته تر از حرکت اسپرم های حاوی ژن Y دارند. اما اسپرم های حاوی ژن X از طول عمر و مقاومت بیشتری برخوردارند. بنابر این اگر می خواهید فرزندتان دختر شود بهتر است حدود ۲ تا ۴ روز قبل از موعد تخمک گذاری زن نزدیکی داشته باشید. چون طول عمر اسپرم y کوتاه تر است برای انجام عملیات لقاح ,تنها اسپرم حاوی ژن x باقی می ماند تا با تخمک لقاح کند.در نتیجه شانس دختر دار شدن افزایش می یابد.
اگر مقاربت ۱ تا ۲ روز بعد يا قبل از روز تخمك گذاري باشد, شانس دختر دار شدن بشدت افزایش مي يابد.

برای پسر دار شدن
اگر تمایل دارید که پسر دار شوید بهتر است هر چه نزدیک تر به زمان تخمک گذاری زن مقاربت انجام دهید. همان طور که گفتیم سرعت حرکت اسپرم حاوی ژن Y بیشتر است و قطعا زودتر از اسپرم های X خودشان را به تخمک می رساند.

رابطه بین جنسیت نوزاد و به ارگاسم رسیدن زنان چیست؟

اسپرم های حاوی کروموزوم Y محیط قلیایی را بیشتر ترجیح می دهند؛ بنابراین برای داشتن فرزند پسر، بهتر است زن پیش از مرد یا هم زمان با او به ارگاسم برسد.

برای تعیین جنسیت قبل از بارداری چه کار باید کنیم برای دختر دار یا پسر دار شدن این کار ها را انجام دهید رژیم غذایی برای تعیین جنسیت رابطه بین جنسیت نوزاد و به ارگاسم رسیدن زنان

ارتباط بین ارگاسم زن و جنسیت نوزاد

اسپرم های حاوی کروموزوم X محیط اسیدی را ترجیح می دهند و در این محیط، امکان زنده ماندن آن ها بیشتر است. برای دختر دار شدن بهتر است زن به ارگاسم نرسد تا محیط مهبل زن اسیدی تر باشد.

رژیم غذایی برای تعیین جنسیت قبل از بارداری

غذاهایی که بیشتر باعث پسر شدن فرزند شما می شود:
شامل غذاهای شور,گوشت, خرما ، هویج، جگر موز، ،سیب زمینی و … است

غذاهایی که برای دختر دار شدن شما مناسبند:

مثل لبنيات شير، پنير, كلم، كاهو، جو ، گردو، قارچ، نخود سبز و …

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*