روش تعیین جنسیت قبل از سونوگرافی برای مادران کنجکاو

روش تعیین جنسیت قبل از سونوگرافی برای مادران کنجکاو

روش های جالب تعیین جنسیت کودک بدون سونوگرافی

یکی از اولین پرسش هایی که از یک خانم باردار می شود این است که ” کودکتان دختر است یا پسر؟”. جنسیت کودک یک موضوع جالب برای همه است و حتی برخی افراد روی آن شرط بندی می کنند. حقیقت این است که هیچ کس  تا هفته ۲۰ بارداری دقیقا نمی تواند جنسیت کودکش را تشخیص دهد.بعد از ۲۰ هفته از طریق سونوگرافی (البته ۱۰۰٪ تضمین شده نیست) میتوان جنسیت جنین را مشخص کرد. البته بسیاری از مادران قسم می خورند که قبل از سونوگرافی هم جنسیت نوزاد خود را می دانستند. عمدتا مادرها توسط غریزه مادری , راه های غیر علمی و داستان های مادربزرگها این حدس را می زنند . اگر طاقت ندارید تا سونوگرافی صبر کنید در اینجا چند روش سنتی و سرگرم کننده را به شما می گوییم تا بتوانید جنسیت جنین خود را پیش بینی کنید.

هوس یا ویار

بسیاری از زنان در دوران بارداری با توجه به عدم تعادل هورمونی هوس های مختلفی را تجربه می کنند. نوع مواد غذایی که بیشتر دلتان می خواهد می تواند جنسیت نوزاد متولد نشده شما را تعیین کند.

اگر ولع خوردن مواد غذایی شیرین و شکری را دارید به احتمال زیاد نوزادتان دختر است. ولی اگر بیشتر دلتان غذاهای شور و تند می خواهد, نوزاد پسر در راه است.

روش تعیین جنسیت قبل از سونوگرافی برای مادران کنجکاوروش های جالب تعیین جنسیت کودک بدون سونوگرافی تعیین جنسیت قبل از بارداری تعیین جنسیت در سه ماهگی پسر یا دختر بودن

تشخیص جنسیت با توجه به ویار مادر

تهوع و بیماری صبحگاهی

بسیاری از زنانی که پسر باردار بودند ادعا می کنندکه هیچ وقت احساس تهوع و بیماری صبحگاهی نداشتند و یا اگر هم داشتند خیلی کم بوده.

برعکس مادرانی که دختر باردار بودند اکثرا ناراحتی معده و بیماری صبحگاهی وحشتناکی را تجربه کرده اند.

برآمدگی شکم

اگر برامدگی شکمتان رو به پایین است تو راهیتان پسر است .اما اگر برآمدگی شکمتان رو به بالاست، قرار است دختر دار شوید

تعداد ضربان قلب

وقتی متخصص زنان با تست داپلر کمک میکند به ضربان قلب کودک تان گوش دهید, تعداد ضربان قلب کودکتان را بشمارید.

۱۴۰ ضربه در دقیقه و بالاتر نشان می دهد که کودک دلبندتان دختر است. نرخ ضربان قلب کمتر از ۱۴۰ ضربه در دقیقه نشان می دهد یک گل پسر در راه است.

روش تعیین جنسیت قبل از سونوگرافی برای مادران کنجکاوروش های جالب تعیین جنسیت کودک بدون سونوگرافی تعیین جنسیت قبل از بارداری تعیین جنسیت در سه ماهگی پسر یا دختر بودن

تعیین جنسیت کودک با ضربان قلب

جوش

اگر در دوران بارداری پوستتان جوش جوشی و بد شده تقصیر دختر بچه ایست که در راه است. مادر بزرگ ها می گویند که دختران خوشگلی مادرشان را می دزند اما پسران مادرشان را در دوران بارداری زیبا می کنند.

تست درانو برای تشخیص جنسیت

درانو برندی از ماده ای است که برای تمیزی و باز کردن لوله ها و فاضلاب استفاده میشود. میتوانید از فروشگاها این مایع را تهیه کنید. کافیست یک فنجان از ادرارتان را با یک قاشق غذاخوری درانو مخلوط کنید. اگر رنگ ادرار سبز شد کودکتان دختر است. اگر رنگ ادرا آبی شد پس بهتر است دنبال لباس های آبی برای سیسمونی بگردید.

اندازه پستان در تشخیص جنسیت

اندازه پستان در طول دوران بارداری تغییر می کند و اختلاف بین سایز پستان ها امری طبیعی است.اگر سینه

چپ از سینه راست بزرگتر است نشان میدهد فرزندتان پسر است. در مقابل، اگر پستان راست بزرگتر از پستان سمت چپ است کودکتان دختر است.

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*