شب عروسی و اشتباهات رایج در استفاده از کاندوم

شب عروسی و اشتباهات رایج در استفاده از کاندوم

آموزش استفاده از کاندوم برای اولین بار 

شب زفاف و اولین رابطه جنسی برای هر دو طرف دلهره آور و ترسناک است، به ویژه برای آقایان. نگرانی و اضطراب از اینکه نتواننددرست از پس مقاربت بر بیایند باعث می شود تمرکز خود را از دست بدهند. اشتباهات رایج در استفاده از کاندوم در شب عروسی باعث بارداری های ناخواسته و یا بیماری های مقاربتی می شود.

نخواندن دستورالعمل استفاده از کاندوم

بی توجهی به جزئیات رایج ترین اشتباه مردانی که برای اولین بار از کاندوم استفاده می کنند. از آنجا که برای اولین بار قرار است فعالیت جنسی داشته باشند ترجیح می دهند به جای اینکه دستورالعمل های لازم روی بسته کاندوم را بخوانند یک راست بروند سر اصل مطلب!

کاندوم انواع مختلفی وجود دارد که هر یک طراحی و مشخصات خاص خودش را دارد .بنابراین دستور العمل استفاده از آن ها هم متفاوت است.

تاریخ انقضا کاندوم

عدم توجه به جزئیات شامل بی توجهی به تاریخ انقضا محصول نیز می باشد. کاندوم تاریخ گذشته باید فورا دور انداخته شود چرا که کیفیت این محصول تا حد زیادی پایین آمده. جنس کاندم خشک و شکننده می شود ,پس به راحتی کاندوم پاره می شود.

شب عروسی و اشتباهات رایج در استفاده از کاندوم آموزش استفاده از کاندوم برای اولین بار کاندم پاره استفاده بر عکس از کاندوم تاریخ انقضا کاندوم دستورالعمل استفاده از کاندوم

در موقع خرید حتما به تاریخ انقضای کاندوم توجه کنید

پاره نبودن کاندوم

یکی دیگر از جزئیاتی که مردان در شب زفاف به آن دقت نمی کنند، این است که سالم بودن کاندوم را چک کنند. البته احتمال اینکه کاندوم خریداری شده آسیب دیده باشد, بسیار کم است. اما با این حال این احتمال را نمیتوان نادیده گرفت.

گاهی اوقات نگه داری بد از کاندم (مثلا قرار دادن آن زیر نور مستقیم ) می تواند باعث خراب شدن کاندوم شود.

زمان استفاده از کاندوم

اشتباه دیگری که اتفاق می افتد, دیر شدن زمان استفاده از کاندم است.

بهترین زمان برای استفاده از کاندوم پیش از ورود آلت به اندام تناسلی زن و هنگامی که آلت تناسلی مرد نعوظ کامل یافته است.

اکثر بارداریهای ناخواسته با مایع منی پیش از انزال رخ داده است. اکثر افراد این موضوع را نمی دانند و اشتباها فکر میکنند حتما باید در بدن زن به ارگاسم برسند تا بارداری صورت گیرد! به همین دلیل وقتی کاندوم می گذارند که فعالیت جنسی شان شروع شده.

شب عروسی و اشتباهات رایج در استفاده از کاندوم آموزش استفاده از کاندوم برای اولین بار کاندم پاره استفاده بر عکس از کاندوم تاریخ انقضا کاندوم دستورالعمل استفاده از کاندوم

کاندوم پاره و بارداری ناخواسته

استفاده از مواد لغزنده و چرب

استفاده از مواد لغزنده چرب نیز یکی دیگر از اشتباهات رایج مردان در استفاده از کاندوم برای اولین بار است. بسیاری از مردان فکر میکنند استفاده از کرم دست، لوسیون، وازلین و یا سایر مواد لغزنده چرب موثر است. مطالعات نشان می دهد که لاستیک استفاده شده در کاندوم به راحتی با تماس یا هر ماده روغنی ای فاسد می شود. روغن می تواند با لاستیک تداخل شیمیایی ایجاد کند و باعث فساد کاندوم شود.

نذاشتن فضای خالی

نکته مهم دیگری که باید رعایت کنید, گذاشتن یک فضای خالی در نوک کاندوم است. اگر این نکته را رعایت نکنید احتمال پاره شدن کاندوم وجود دارد.

استفاده بر عکس از کاندوم

برخی آقایان در شب زفاف انقدر هول می شوند که ممکن است کاندوم را بر عکس روی آلت قرار دهند. اگر این اتفاق افتاد کاندوم را دور بیاندازید و از کاندم جدیدی استفاده کنید. چون ممکن است اسپرم هایی آن سمت کاندوم جا مانده باشد که باعث بارداری ناخواسته همسرتان شود.

نگرفتن حباب های اضافی کاندوم

یک اشتباه رایج دیگر که مردان در اولین استفاده از کاندم میکنند ,نگرفتن حباب های اضافی هوا است. وجود حباب های هوا در کاندوم باعث پاره شدن آن می شود, به ویژه زمانی که سطح اصطکاک طی مقاربت زیاد شود.

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*