مضرات دیدن تصاویر مستهجن و پورنوگرافی

مضرات دیدن فیلم ها و تصاویر مستهجن و پورنوگرافی

عوارض و مشکلات دیدن فیلم مبتذل و پورن در زندگی زناشویی

دیدن فیلم و عکس پورن و مستهجن اثرات منفی جدی ای روی انسان ها دارد. در این جا به توضیح چند مورد از آن ها می پردازیم:

اثرات شوم فیلم مبتذل و پورنوگرافی عبارتند از :

ایجاد پیوند عاطفی با دنیای مجازی

همه انسان ها به برقراری ازتباط صمیمی و عاطفی با دیگران نیاز دارند. وقتی کسی پورن می بیند با دنیای غیر واقعی و انسان های مجازی ارتباط برقرار می کند. این امر باعث می شود فردا توانایی ارتباط برقرار کردن با مردم واقعی را از دست بدهند.

ارتباط جنسی بدون صمیمیت و عشق

پورنوگرافی و فیلم های مستهجن بدلیل اینکه فاقد نزدیکی عاطفی است, روش نادرستی از رابطه جنسی است. کسی که از این راه می خواهد نیاز های جنسی اش را برطرف کند هرگز رضایت کامل را بدست نخواهد آورد. بیننده این تصاویر و فیلم ها کم کم به این فکر می افتد که چیزی در رابطه واقعی اش مشکل دارد به همین دلیل عصبی ,افسرده و پوچ می شود.این مشکلات در نهایت باعث قطع ارتباط احساسی او با اطرافیانشان می شود.

نارضایتی

دیدن پورن و فیلم و عکس مبتذل در فرد باعث ایجاد احساس پوچی، عزت نفس پایین و تنهایی عمیق می شود و فاصله احساسی عمیقی در روابط ایجاد می کند.  به این دلیل که دنیای پورنوگرافی یک دنیای مصنوعی است و هرگز نمی تواند نیازهای جنسی انسان را بر طرف کند. چون این نیاز اساسی برآورده نمی شود اعتیاد فرد به دیدن پورن بیشتر و بیشتر می شود.

ایجاد چرخه اعتیاد در مغز

مطالعات نشان می دهد که عملکرد واقعی مغز در کسانی که اعتیاد دارند تغییر می کند . این تغییرات در تمامی اعتیادها یکسان اند: الکل، مواد مخدر و یا پورنوگرافی.

مضرات دیدن فیلم ها و تصاویر مستهجن و پورنوگرافی عوارض و مشکلات دیدن فیلم مبتذل و پورن در زندگی زناشویی  مضرات دیدن پورنوگرافی پورن فیلم مبتذل و اثرات آن ارتباط جنسی گرسنه جنسی

عوارض دیدن پورنوگرافی و تاثیر منفی آن در زندگی زناشویی

دیدین صحنه های مستهجن می تواند به یک اعتیاد واقعی تبدیل شود.به همان اندازه که یک معتاد نمیتواند نیاز به مواد مخدر خود را کنترل کند, بینندگان پورن نیز  اراده و کنترل خویش را برای ندیدن این صحنه ها از دست می دهند.

فریب کاری بزرگ

در ابتدا، شاید شما به خاطر چیزهای مثبت جذب پورنوگرافی شوید. ( “من دوست دارم یاد بگیرم”، “این فقط یه سرگرمیه “، ” احساس تنهایی میکنم” “این پاداش من به خودم برای گذروندن یه روز سخت کاریه …”) اما در نهایت، نتیجه ای که از این کار می گیرید کاملا برعکس چیزیست که انتظارش را داشتید ( “من دیگر به هیچ کسی حس عاطفی ندارم”، “هیچ چیز در زندگی ام نیست که از انجامش لذت ببرم”، “احساس می کنم از کل دنیا طرد شدم”، ” اضطراب و استرسم به شدت بالاست”).

مضرات دیدن فیلم ها و تصاویر مستهجن و پورنوگرافی عوارض و مشکلات دیدن فیلم مبتذل و پورن در زندگی زناشویی  مضرات دیدن پورنوگرافی پورن فیلم مبتذل و اثرات آن ارتباط جمضرات دیدن فیلم ها و تصاویر مستهجن و پورنوگرافی عوارض و مشکلات دیدن فیلم مبتذل و پورن در زندگی زناشویی  مضرات دیدن پورنوگرافی پورن فیلم مبتذل و اثرات آن ارتباط جنسی گرسنه جنسی نسی گرسنه جنسی

اعتیاد به دیدن عکس و فیلم مستهجن بعد از مدتی فرد را عصبی,پریشان و بی اعتماد به نفس می کند

همیشه یک گرسنه جنسی می مانید

از آنجا که پورن یک ماده اعتیاد آور است، پس برایتان اشتها ایجاد می کند .این اشتها در طول زمان افزایش می یابد و شما هر روز زمانبیشتری را صرف مشاهده پورنوگرافی می کنید . زمان هدر رفته ای که میتوانست صرف کار، روابط و سرگرمی های سالم شود. متاسفانه این اعتیاد هر روز تشدید می شود.

درباره‌ی melody

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شد.خانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*